Adapter pigtail IEC ženski na MCX moški

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: AD IECFMCXMP Kategorija:

Opis

Antenski pigtail kabelski adapter IEC ženski na MCX moški. Uporabljamo ga za priključitev antenskih sistemov na USB tunerje.

 • Dolžina okrog 13 cm
 • Dodatne informacije

  Teža 100 kg

  Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

   FME konektorji se pojavljajo pri GSM, UMTS,LTE tehniki. Praviloma je naročeni MCX za te namene kot je vaš. Sicer na vašem linku razen nekih prodajnih ugosnosti ni tehničnih podatkov, po sliki sodeč(če slika ni samo simbolična) pa gre res za MCX. ANTENE online

  2. Aleksander B.

   Ponovno pozdravljeni,naročil sem ta artikel, vendar pa sedaj nisem več prepričan ali je pravi.USB tuner “http://www.ebay.com/itm/161846284535?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT” bi želel priključiti preko antenskega priključnea kabla na hišno instalacijo.Moj prvi vtis po fotki sodeč bi moralo ustrezati. Potem pa sem naletel na druge sorodne produkte (FME kontektorji ipd), pa nisem več prepričan, če je naročilo ok.lp

  V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
  X

  Beri dalje