Združilnik Fuba SAT/DVB-T OSM 100

12,00 

Združilnik/ razdružilnik Fuba OSM 100 uporabimo kadar želimo na vhodni strani združiti satelitske in zemeljske signale (DVB-T, CATV) in jih skupaj prenašati po enem kablu do izhodnih kombiniranih končnih vtičnic. Namesto vtičnic lahko uporabimo taisti združilnik, ki prevzame vlogo razdružilnika. V obratni smeri preko njega prehaja enosmerni tok iz satelitskega sprejemnika za napajanje obeh polarizacij pri LNB. Napajanje antenskih ojačevalnikov izvedemo nad združilnikom OSM 100.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Specifikacije:

 • Vhod za satelitske frekvence … 950-2400 MHz
 • Vhod za zemeljske frekvence … 15-860 MHz
 • Prehod VDc … za enosmerni tok preko satelitskega vhoda
 • Dušenje … prizemni signali 3 dB in satelitski signali 4 dB
 • Die-cast robustno ohišje

Dodatne informacije

Teža0,11 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Na podobna vprašanja smo že odgovorili. Ne ni primeren za dve DVB-T anteni.Združilnik OSM 100 je namenjen izključno za združevanje ene zemeljske antene ali kabelske TV s SAT anteno. Za takšno združevanje, kot ga nameravate vi izvesti z dvema antenama, ki obe potrebujejo napajanje lastnih ojačevalnikov, pa je primeren združilnik MX202. Spletna trgovina ANTENE.

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Artikel rabim za priklop dveh zunanjih anten na en kabel. Pred njim bo usmernik, za njim pa ojačevalca za vsako anteno. Bo to v redu?

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  V kolikor ste imeli v mislih radijsko anteno, potem lahko na vhod za zemeljske frekvence, priključite radijsko anteno, na drugi vhod pa samo SAT anteno. Isto velja za UHF antene v kolikor ste se pri svojem vprašanju zatipkali. Za vaš primer potrebujete neki združilnik za dve anteni recimo MX 202 ali podobno.Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni,zanima me če lahko na omenjeni združilnik priklopim 2 ukv anteni. Ali dobim na izhodu signal od obeh anten.Hvala vnaprej

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Združilnik OSM 100 je namenjen izključno za združevanje ene zemeljske antene ali kabelske TV s SAT anteno. Za takšno združevanje, kot ga nameravate vi izvesti z dvema antenama, ki obe potrebujejo napajanje lastnih ojačevalnikov, pa je primeren združilnik MX202.Spletna trgovina ANTENE

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali bi bil ta združilnik dober, če bi povezal dve isti anteni, ki imata ojačevalnik in ali bi lahko priklopil nanj samo en napajalnik za ojačevalnik, ali obstaja kaj drugega za združit dve anteni, ki morata imeti napajanje.Hvala za odgovor in lep pozdrav

 7. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da to gre. Napajanje za zemeljske antenske ojačevalnike, mora biti izvedeno nad zgornjim OSM 100.Spletna trgovina ANTENE

 8. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Spoštovani,Pred nakupom želim vašo pomoč.Po enem koaksialnem kablu bi želel prenašati signal od navadne TV antene in še do SAT antene. Nato bi na podstrešju signale razdružil, prav tako v dnevni sobi.Ali je Združilnik/ razdružilnik OSM 100 [ZR OSM100] primeren za to? Verjetno potrebujem dva.Če je to možno, da bi torej oba signala bila v enem kablu (ker pač ne morem napeljati iz dnevne do podstrešja še enega), bom naročil vse potrebno za združit signalne in še parabolo z LNB – a to bom izbiral, če je izvedljivo.Hvala vnaprej za vaš odgovor in lep pozdrav,

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico