Satelitska antena Gibertini 80 cm aluminij

62,00 

Satelitska antena Gibertini OP 80 E premera 80 cm (75 x 80 cm) priznanega italijanskega proizvajalca SAT anten Gibertini. Antena ima aluminijasto parabolo in močno pocinkano jekleno ozadje z vpetjem. Antena je zelo primerna za sprejem satelitskih programov, ki oddajajo prek satelitov ASTRA na 19,2 vzhodno in Hotbird na 13 stopinj vzhodno.

Na zalogi (se lahko naroči)

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Dodaj v primerjalnik
Šifra: AS GIB80AL Kategorija: Oznake: , ,

Dodatne informacije

Teža 3 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

    Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico