Satelitska antena Gibertini 80 cm aluminij

62,00 

Satelitska antena Gibertini OP 80 E premera 80 cm (75 x 80 cm) priznanega italijanskega proizvajalca SAT anten Gibertini. Antena ima aluminijasto parabolo in močno pocinkano jekleno ozadje z vpetjem. Antena je zelo primerna za sprejem satelitskih programov, ki oddajajo prek satelitov ASTRA na 19,2 vzhodno in Hotbird na 13 stopinj vzhodno.

Na zalogi (se lahko naroči)

Primerjaj
Šifra: as80gib Kategorija: Oznake: , ,

Dodatne informacije

Teža 3 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Na spodnji povezavi si oglejte seznam brezplačnih, nekodiranih satelitskih programov, ki jih je možno sprejemati v Evropi. Bodite pozorni na podatek s katerega satelita oddaja določeni program. Nekateri programi (primer RTV SLO) so občasno kodirani (kadar gre za avtorsko zaščitene tuje komercialne vsebine). Domača produkcija je večinoma nekodirana.

    Brezplačni, nekodirani satelitski programi »

V okvir podaj mnenje ali vprašaj o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico