SAT HD sprejemnik AMIKO IMPULSE SAT

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: SS AMIIMP Kategorija: Oznaka:

Opis

Satelitski sprejemnik in medijski predvajalnik s čitalcem dekodirnih kartic AMIKO IMPULSE SAT za sprejem HD in SD programov. Sprejemnik je primeren tudi za RTV SLO sistem kodiranja. Ima zunanji 12 Vdc napajalnik, kar pomeni, da ga lahko napajamo tudi iz akumulatorja. Posebni kabli za takšne rešitve niso priloženi.

Proizvajalčevi tehnični podatki:

One card reader
6000 channels (TV and Radio) programmable
Stream TV & Radio channels to your Android devices via local network
External IR Sensor (Included in the package)
Mountable on TV (Sticker included in the package)
Two High Speed USB 2.0 Connections
USB WiFi Support (Ralink RT5370 chip only)
YouTube videos 3rd party content, subject to availability)
RSS Reader & Weather Forecast Functions (USB WiFi connection required)
DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 and USALS Compatible
Full HD (1080p) Output via HDMI
Channel Recording to External Storage Devices
Timeshift support
Channel Recording & Timeshifting Simulteniously (optional)
Channel switching time less than 1 second
True-color, User Friendly On-Screen Display (OSD)
Full Picture In Graphic (PIG) function
Electronic Program Guide (EPG) for on screen channel information
Subtitle supported
Teletext supported by VBI insertion and software emulation
Parental lock facility by channel and program event
Program and Channel information transfer from receiver to receiver
Exciting games embedded
Multi-Language support
Power Consumption in Stand-By: <0.5W

Dodatne informacije

Teža100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  RTV Slovenija od 1. decembra 2019 vse svoje nacionalne programe oddaja v HD-tehniki in to preko vseh sodobnih distribucijskih kanalov: v kabelskih sistemih, preko IP operaterjev, prizemnem omrežju DVB-T, preko interneta in po novem tudi preko satelita DVB-S2. Zadnji prehod na kakovostnejše oddajanje preko satelita v tako imenovani HD-tehniki oziroma visoki ločljivosti se navezuje na tista gospodinjstva, kjer gledalci nacionalne televizijske programe spremljajo preko satelita in jih je bilo doslej možno gledati le v SD tehniki.

  Obračanje satelitske antene oz. »krožnika« ni potrebno, saj je spremljanje programov tako kot je bilo doslej omogočeno z istega geostacionarnega satelita na orbitalni poziciji 16° vzhodno. Spremenjeni so parametri za spremljanje programov v visoki ločljivosti. Ti so po novem:

  polarizacija: vertikalna,
  modulacija: DVB-S2 (8PSK),
  frekvenca: 11.637 MHz,
  simbolna hitrost: 30.000 sym/s in
  FEC: 2/3.

  Spletna trgovina ANTENE

 2. Avatar of Marko Kuhar

  Marko K.

  Pozdravljeni,

  lastim si omenjen sprejemnik, pri katerem imam sedaj teden dni težave, da ne kaže slike oziroma napiše ni signala pri slovenskih programih(slo 1hd, slo 2hd). Hrvaški programj delujejo normalno. Če pa sam antenski kabel pritaknem v televizijo, tam pa lepo lovi slovenske programe. Poiskusil sem sprejemnik še na treh drugih televizijah in na teh sprejmnik deluje kakor že nekaj mesecev. Prosil bi za kakšen nasvet kaj lahko poiskusim spremenit, zamenjat, kupit. Mogoče kakšen ojačevalec signala?(slo 1hd lezi na frekvenci 862000, 8hz).

  Hvala za nasvete.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje