SAT antena PENTA85G

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: AS 1058 Kategorija: Oznaka:

Opis

Nadpovprečna satelitska antena Fracarro PENTA85G, kvalitetne izdelave in originalnega izgleda (romb z odrezanim spodnjim robom).
Anteno odlikuje zaščita pred iso-frekvenčnimi co-in cross- polarnimi interferenčnimi signali iz satelitov razmaknjenih +-3 oz. +- 6
stopinj, kar je še posebej aktualno za sprejem signalov z dveh ali
treh satelitskih pozicij (Eutelsat 16A, Astra in Hotbird).

Tehnični podatki:

 • Dimenzije: stranice 775×775 mm, diagonali : širina 980 mm,
  višina 920 mm
 • Offset kot: 22,1º
 • Dobitek: na 10,95 GHz: 39 dB
 • Zrcalo: aluminij
 • Barva: temno siva (antracit)
 • Ozadje in vpetje: jeklo pocinkano
 • Upor vetra pri 150 km/h: 81 kg

Dodatne informacije

Teža10,20 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Zakaj bi pa rabili dodatni nosilec za več LNB, če nameravate kupiti enega izmed monoblokov? Vsi našteti monobloki so ustrezni za antene PENTA.Antena Diginova je v redu antena (sploh zaradi vaše burje in pa njene majhnosti, diskretnosti) če je na vašem naslovu dovolj signala. Najboljša antena po svojih sprejemnih lastnostih pa je od naštetih anten SIGMA 8HD.Usmernik je lahko oddaljen več kot 12 metrov in se lahko nahaja poleg TV . Ojačevalec je pri SIGMA antenah priporočljiv.Zaščita Octagon pred strelo ne škodi signalu, lahko pa je koristna pri nedirektnih udarih strel.Za montažo potrebujete še kable, konektorje in pa združilnike SAT/ZEMLJA v kolikor bo signal šel po enem kabluANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Postovani,prije dvije godine sam kod vas kupio sat.antenu Fracarro Penta 85 smedje boje.Sada bih zelio kupiti sljedece:-Sat.antena Fracarro Penta 85 brick red alu/AsPenta85R/;68 eur/alu/;-nosac za dva LNB za istu antenu/da li imate original Fracarro;postoju u katalogu Fracarro/ili drugi koji se moze montirati-da li mogu staviti na antenu sljedece:monoblock enojni 3 st mono/kminvsm3/ ilimonoblock enojni 3 st triple feed/kminvstri//antena je bez motora sto je bolje?/-Sat finder Octagon SF 18 LCD-pokrov za antenski drog in cevi 35-60mm/pdmstk/Sto je bolje kupiti:-antena Diginova Boss Tech 144111/aztel144111/ili-Fracarro DBV-T antena Sigma 9HD ili 6 HD?/podrucje Rijeka,Opatija,Matulji/Da li usmernik Diginova 5796/ustel5796/moze biti udaljen od antene 10 -12 met.+- i ulkjucen u struju kod tv pa da otuda ide kabel na antenu/da nije na tavanu/?da li je potreban kakav pojacivac?-Da li je korisna zastita pred strelo Octagon Bus-lp 18/pzlp18/?Molim vas da mi posaljete odgovor tj.da li mi jos sto treba za potpunu montazu ovog kompleta/sat natena+dbv-t zemaljska/.Za dostavu cemo se sve dogovoriti.

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Antena je odlična za takšne konfiguracije, kot jo želite vi urediti. Sploh je to sedaj še kako aktualno, ker se RTV SLO seli na šibkejši 16A. Žal Fracarro ni predvidel za to anteno posebne tristopinjske nosilce LNB , zato si pomagamo z Gibertini nosilci. Namestitev teh “neoriginalnih” nosilcev ni težka, potrebno je samo na satelitski roki izvrtati eno ali dve luknjici. Tudi mi večino takšnih konfiguracij naredimo v tej kombinaciji. Poleg antene potrebujete še:1 x Nosilec za 3 LNB, min. 3 st. (Gibertini)3 x LNB enojni MAXIMUM XO-R1 ali kateri drugi ozki multifeed LNB1 x DiSEqC stikalo 4/1 P.164-IWin seveda konektorje in kable.Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pozdravljeni!Zanimam se za omenjeno anteno. Anteno bi montiral na balkonski drog. Rad bi jo orjentiral tako, da bi lovil signal iz vseh treh lokacij (EUTELSAT 16A, HOTBIRD IN ASTRA) če je seveda možno. Obvezno pa iz hotbirda in astre. Lokacija objekta ni problem saj je fasada orientirana jugo-zahodno, pred objektom ni ovir (dreves, visokih stavb,…)Kaj vse potrebujem za postavitev in omenjene antene in koliko bi me stal tak sestav (antena+nosilec+nlb+….). Najlepša hvala za informacijo in lepo pozdravljeni!Andrej

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje