SAT antena PENTA DIGIT-A

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: AS DIGITA Kategorija: Oznaka:

Opis

Satelitska antena PENTA DIGIT-A, kvalitetne izdelave in
originalnega
izgleda (romb z odrezanim spodnjim robom).

Lastnosti:

 • Jeklena, bele barve, velikost 624 x 624 mm.
 • Dodatne informacije

  Teža100 kg
  Proizvajalec

  Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Zadnja objava št. 186 za ta artikel je bila objavljena pred premikom SLO programov s satelita Hotbird na drugi satelit EUTELSAT 16A. Za sprejem s slednjega pa se priporoča večja , vsaj 85 cm antena. Tudi s Pento DIGIT je sprejem možen , vendar imajo uporabniki, ki nimajo dovolj natančno usmerjene antene kar nekaj težav. Za sprejem Astre in HB pa je antena Penta Digit več kot samo primerna.Antene online

  2. Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Pozabite na tiste majhne sat antene v kovčkih. Za sprejem nacionalnih SLO programov bo antena, pod katero sprašujete zadostna in primerna. Seveda potrebujete še satelitski sprejemnik s čitalcem.V kolikor je želja tudi po naših in tujih komercialnih programih pa bo potrebno plačevati dodatno naročnino (vsaj 16 eur mesečno za dobo 6 mesecev ali več). Slednje se imenuje TOTAL TV, vse okrog tega pa uredimo tudi mi v naši spletni trgovini.Spletna trgovina ANTENE, 25.06.2012

  3. Avatar of Anonimnež

   Anonimnež .

   Letos smo nabavili kamp prikolico in smo na tem področju popolnoma novi.Prosim pomagajte in priporočite kateri antenski sistem je potrebno kupiti,da bomo lahko nemoteno spremljali TV programe in med njimi tudi seveda SLOVENSKE.Včasih vem,da se je dalo kupiti eno majhno satelitsko anteno,ki je bila v kovčku in namenjena prav za kamp prikolice.Prosim pokličite me tudi na telefon, ki smo ga napisali ob registraciji, ker morem to čim prej naročiti (seveda po ugodni ceni:):):)

  V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
  X

  Beri dalje