-10%

Ojačevalnik signala OFFEL 1T30 LUNA

69,00  62,10 

Ojačevalnik 1T30LUNA z lastnim usmernikom in s kabelskim akumulatorskim priključkom na 12-24 V enosmerne napetosti in s priključkom na izmenično omrežje 220 V. Uporabimo ga lahko za vse vrste karavan in strešnih anten. Zelo uporaben za pasivno kamper anteno LUNA, v kolikor je pri njej potrebno dodatno ojačenje.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Tehnični podatki ojačevalnika:

 • Ojačenje ojačevalnika 30 dB
 • Regulacija ojačenje 0-20 dB
 • Področje ojačenje 40 …80 + 130 …862 MHz (FM je
  izključen)
 • Poraba 70 mA
 • Konektorji F (priložena sta 2 navojna F konektorja za običajni
  koaksialni kabel RG6)
 • Možnost pričvrstitve ojačevalnika na steno z vijakom

Dodatne informacije

Teža0,33 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Obvestilo! Ojačevalnik ni pakiran v posebno tovarniško embalažo. Ojačevalnik od proizvajalca prejmemo pakiranega skupaj v kompletih z antenami LUNA camper, zato sam ni pakiran v ločeno embalažo. Zaradi povpraševanja po takšnih napravah zaradi njegovih specifičnih lastnosti in ker je njegova uporabnost v mobilnih variantah in antenski tehniki nasploh zelo široka, ga mi vseeno prodajamo ločeno od tovarniških kompletov.Spletna trgovina ANTENE

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico