Monoblock enojni 6 st. Black Pro

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Ni na zalogi

Obvestite me o možnostih dobave

Šifra: KM INVS6I Kategorija:

Opis

Enojni monoblock INVERTO Black Pro, združuje v sebi dva enojna LNB in stikalo DISEqC 2.0.

Lastnosti

 • Namenjen sprejemu vseh satelitskih signalov z dveh sosednjih leg (Astra in Hotbird) za 1 TV.
 • Za namestitev na satelitsko anteno ne potrebujemo posebne objemke za več LNB.

 

Dodatne informacije

Teža100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Seveda lahko, bodite samo pazljivi na pravilni vklop stikala DiSEqC. Predlagamo, da izberete A ali 1 (odvisno od poimenovanja v sprejemniku) . V tem primeru bo sprejem prevzela leva to je vzhodna polovica monobloka.Spletna trgovina ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Pred dobrim letom dni sem pri vas kupil antenski sestav za navadno in satelitsko anteno.Med nakupljenimi izdelki je bil tudi “Monoblock enojni 6° INVERTO Black Pro” s katerim imam omogočen sprejemu satelitskih signalov z dveh sosednjih leg (Astra in Hotbird).Zaradi prehoda na MAX tv, potrebujem dostop do satelita Eutelsat 16A, pa me zanima, če bom z tem monoblokom lahko “ulovil” ta satelit ali ga moram zamenjat z “Monoblock enojni 3 st. GI-603 Platinium X”, ki omogoča sprejem Hotbird in Eutelsat 16A hkratiNe potrebujem pa dveh satelitov, rabim samo Eutelsat 16A tako da v kolikor bi s trenutnim monoblokom ulovil Eutelsat 16A,bo to popolnoma v redu.

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Radi bi vas opozorili, da so vsi monobloki skonstruirani za satelitske parabole 80 (85 cm). Iz prakse vemo, da jih nameščamo tudi na večje ali manjše parabole, vendar moramo pri tem vedeti, da se sprejemni razmak satelitov pri tem manjša oziroma veča. Tako pri 100 cm anteni ni več tri stopinje vendar že nekaj manj. Pri manjših antenah, recimo PENTA DIGIT pa je razmak 4 stopinje (za odličen sprejem 9 in 13 vzhodno s tristopinjskim monoblokom). Nekateri monterji in uporabniki teh razlik niti ne zaznajo saj je tista razlika recimo pri 100 cm antenah z visokim dobitkom pri močnejših satelitih (Hotbird, Astra) skoraj nezaznavna, je pa, če ne drugače ugotovljena z merilnimi instrumenti. Odstopanja od optimalnega sprejema lahko blažimo s kompromisnim ciljanjem satelitov ali pa forsiramo šibkejši satelit (recimo EUTELSAT 16A pri tristopinjskem monobloku). Zato tisti, ki želite optimalno rešitev vaše antenske konfiguracije pri manjših in večjih antenah (Gibertini 100, 125, Penta 85) se raje odločite za rešitev z originalnimi nosilci za dodatne LNB slim oblike in DiSEqC stikali.Rešitev z dodatnimi nosilci za posamezne modele SAT anten, antenskih konfiguracij in število priključenih SAT sprejemnikov je polno. Spodaj je popis kaj potrebujete na primeru 100 cm Gibertini antene za sprejem 13º in 16º vzhodno za 1 satelitski sprejemnik.1 x SAT antena 100 cm Gibertini1 x Nosilec za 2 LNB, min. 3º (Gibertini)2 x LNB enojni 1 x Stikalo 2/1 DiSEqC 2.02 x Povezovalni kabel Fm/Fm- 2 metraSpletna trgovina ANTENE

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje