LTE antenski sestav ISKRA P-60 5G 7003800 MiMo

Antenski sestav ISKRA P-60 5G 7003800 MiMo se uporablja za sprejem vseh mobilnih komunikacij v MiMo tehnologiji (dve anteni pritrjeni v X polarizaciji). Set dveh anten pokriva zelo širok frekvenčni pas od LTE 700 do LTE 3,8 GHz. En set vsebuje dve anteni (ena zgornja in ena spodnja antena) z enakimi tehničnimi podatki.

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Tehnični podatki za eno anteno

 • Frekvenčni pas (frekvenca) … od 698 do 3800 MHz to je LTE(4G)+5G 700+800 / GSM 900 / DCS-LTE 1800 / UMTS (3G) / WI-FI / LTE 2,6GHz / 5G 3,5GHz
 • Število elementov …  60
 • Dobitek …  8,5 – 10 dB(i)
 • Maks. VSWR …  1,6 … 1
 • Razmerje naprej-nazaj … 23 dB
 • Širina glavnega lista …  Horizontalna 52° ; Vertikalna 44°
 • Polarizacija …  45°
 • Impedanca …  50 Ohm
 • Maks. priključna moč …  50 Watt
 • Dolžina antene …  110 cm
 • Koaks. kabel …  impedanca 50 Ohm, dolžina kabla 5 metrov ali 10 metrov ali 15 metrov (izberite spodaj pod dodatnimi možnostmi)
 • Konektor …  SMA moški

Dodatne informacije

Teža3,10 kg
Dolžina kabla

, ,

Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  iščem primerno anteno za izboljšanje LTE signala za modem, pa bi prosil za pomoč. Gledam te tri, pa jso karakteristike dokaj podobne, tudi cena, pa me zanima, katero od teh priporočate. Trenutno je na lokaciji LTE signal. Glede na gostoto poseljenosti niti ne pričakujem da bi v kratkem imeli 5G, če ta informacija kaj pomaga…
  Lahko priporočate katera od teh treh je bolj primerna? Ali pa kakšna tretja? Modem ima SMA vhod.
  LTE antenski sestav ISKRA P-40 L700900 MiMo
  LTE antenski sestav ISKRA P-60 5G 7003800 MiMo
  LTE antenski sestav ISKRA P-58 L700 UNI MiMo

  • Avatar of Končni kupec

   Trgovina ANTENE Z.

   Imate mogoče podatek na katerih frekvencah sprejemate signal. Primer v kolikor je to 800 MHz je potem po podatkih najprimernejša LTE antena P-40 MIMO

   • Avatar of Anonimnež

    Anonimnež .

    Žal ne vem kako to preveriti. Signal je od A1 LTE. Imam še eno vprašanje: dolžina kabla 5, 10 ali 15m vpliva na moč signala potem do modema? Zaradi upora mislim. Ali ni bistvene razlike?

    • Avatar of Končni kupec

     Trgovina ANTENE Z.

     Slabljenje signala zaradi dolžine kablov je prisotno vendar predvidevam, da boste z antenami dodali k signalu, da se to ne bo poznalo. Več pridobimo z izbiro boljšega stojišča anten, kot pa izgubimo s tistimi 5 dodatnimi metri signala. Nekaj o tem na https://www.antene-zupancic.si/2022/11/izgube-v-koaksialnem-kablu-50-ohm/ . Podatek o frekvencah dobite pri ponudniku. Če tega ne veste potem naročite anteno P-60 MIMO

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam ZTE router MF296R za prenos podatkov. Je vaš antenski komplet P60 primeren?

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Da. Je primeren. Izberite samo ustrezno dolžino kabla in po potrebi naročite stenski nosilec anten

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam Huawei router 535 in na vaš predlog Iskrin antenski sestav P-60 MIMO 10 z m kabla. Rezultat je, da imam jakost signala odlično, hitrost pa še vedno slabo. V glavnem med 3-6 Mbps (Ookla test). Občasni prebliski, včasih zgodaj dopoldne pa celo 25 MBps. Moja lokacija je okolica Podplata. Signal je v glavnem 5G. Ookla javlja, da imamo vsaj 4 bazne postaje na dosegu. Anteni, ki sta na eni cevi, sem prevrtel od 130 do 260 stopinj. Najboljšo hitrost sem našel nekje pri 220 stopinjah ( zapad, jugozapad), ki pa zelo niha. Ali je lahko vzrok neustrezna antena? Hvala za odgovor in lep pozdrav,

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Anteni sta narazen en meter? Z antenama ni nič narobe, ravno nasprotno P-60 ima tako široko področje sprejema, da bi za vsako drugo anteno lahko rekli, da je manj primerna kot vaša. Lahko bi recimo dodali kakšen % pri sprejemu s kakšno drugo ožjo anteno, kot je recimo P-40 MIMO a le, če bi vi zanesljivo vedeli da sprejemate samo 800 Mhz. P-40 MIMO je boljša na nizkih frekvencah, ampak spet ne toliko, da bi se tako drastično poznalo kaj pri hitrosti, po drugi strani pa P-40 ne sprejema dobro višjih frekvenc, ki jih morda sprejemate vi. Spodaj je diagram za P-60. Predlagam, da preizkusite hitrost v zgodnjih jutranjih urah ali celo ponoči ko ni podatkovnih konic in s tem sproščena kapaciteta baznih postaj. Kako pa je z nastavitvami vašega modema? Ima možnost vklopa zunanjih anten? Kaj pravijo na nizko hitrost pri ponudniku?

   Diagram dobitka sestava P-60 MIMO

 4. Avatar of Andre Rosa

  Andre R.

  Does this set of two antennas come with only one SMA extension cable or with two SMA extension cables for each antenna?In this antenna, depending on the size of the cable, what is the loss of force approximatelyin 5 meters, 10 meters and 15 meters?And finally, what is the total dBi strength of the two antennas?

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Each antenna has its own 10m of cable and both have at the end connectors SMA male. With both antennas, when they are connected each on its input, we are not getting additional gain of dB

   Cable losses
   cable-losses

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Izberi možnosti