Krimp konektor N moški RG58

5,40 

Krimp konektor N moški (N Male) za 50 Ω koaksialne kable tipa RG58, RG142, LMR195, RG400.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO NMRG58 Kategoriji: , Oznake: , , , , , ,

Opis

Način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije) ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, ki se odstrani s kabla, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno pin prispajkati na notranji vodnik.
Za delo priporočamo Univerzalni snemalnik izolacije na koaksialnih kablih in Crimp klešče HT-336C za stiskanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža 0,02 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor N moški RG58”

Please Login To Download Attachment

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico