-30%

Kompresijski konektor COM11F za kabel RG11

4,80  3,36 

COM11F je vodotesen kompresijski konektor tipa F za koaksialni kabel RG11.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO DV14FBZ-0511 Kategorija: Oznake: , ,

Opis

Kompresijski konektorji so vedno odlična izbira za debelejše koaksialne kable, kot je RG11. Ti konektorji omogočajo zanesljivo in trdno povezavo, hkrati pa ohranjajo visoko kakovost signala. Pri izbiri kompresijskih konektorjev za RG11 je pomembno, da izberete pravilno velikost konektorja, da se zagotovi optimalna ujemanja s kablom.

Prednost kompresijskih konektorjev je v tem, da zagotavljajo boljšo zaščito pred vdorom vlage in zraka, kar pripomore k dolgoročni stabilnosti signala. Pri nameščanju teh konektorjev je ključnega pomena uporaba pravilnih orodij, kot so kompresijski klešči, da dosežete ustrezno stiskanje in s tem zagotovite trdno povezavo.

Dodatne informacije

Teža 0,03 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Kompresijski konektor COM11F za kabel RG11”

Please Login To Download Attachment

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico