GSM ojačevalnik za 2 G (900 MHz)

80,70 

GSM ojačevalnik (mini repetitor) za govorno GSM področje 900 Mhz (uplink 890-915 MHz, downlink 935-960 MHz).

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: RG MINIRG Kategorija: Oznaki: ,

Opis

Ojačevalnik je v kombinaciji s sprejemno zunanjo GSM anteno namenjen notranjim prostorom, kjer je zunaj objekta prisoten zadovoljiv GSM signal v prostorih pa je zelo slab. Predvsem gre za podkletene prostore, delavnice ipd. Ojačevalnik s svojo oddajno anteno pokriva v ugodnih razmerah le do 100 m², pri delitvi signala preko delilnikov na več oddajnih anten, pa tudi do 500 m².

Zunanja in notranja antena ne smeta biti v vidnem polju in niti ne smeta biti tako blizu, da bi lahko elektromagnetno vplivali druga na drugo. Zato je priporočljivo, da sta anteni vsaj 10 metrov narazen, vmes pa so fizične ovire

Lastnosti:

  • Notranji ojačevalnik (mini repetitor) s priloženo vsesmerno pregibno OMNI anteno dolžine 20 cm za frekvenčno področje 900 Mhz, ojačenje do 60 dB, priložen 5 V napajalnik, velikost 105 x 85 x 18 mm, priključki N ženski.

Dodatne informacije

Teža0,6 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “GSM ojačevalnik za 2 G (900 MHz)”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico