DVB-T antena Iskra DTX-22 F

29,00 

Na zalogi (se lahko naroči)

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

UHF TV antena Iskra DTX-22 F
je namenjena za sprejem DVB-T signalov
od kanala 21 do kanala 69.
Lahko jo montiramo vertikalno ali horizontalno
Enostavna inštalacija. Priključimo jo na F konektor, je
predmontirana in za montažo rabimo malo enostavnega orodja.
Zanesljiv in robusten dizajn za optimalno delovanje in dolgo
življensko dobo. Vsi nosilci antene so iz aluminijeve zlitine (cevi
18×18), reflektor je mreža, prašno barvana.

Tehnične
lastnosti:

 • Področje … UHF; 470÷862 MHz; 21÷69 kanal
 • Število
  elementov … 22
 • Dolžina antene … 810 mm
 • Razmerje naprej/nazaj …
  >28
  dB Priključek
 • Konektor … “F”
 • Dobitek … 10÷14,8 dB(i)

več »

Dodatne informacije

Teža3,20 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Očitno gre za preslaboten signal zato bo potreben ojačevalec za pokrivanje linijskih izgub. Tega imamo kar precej, eden izmed najbolj zanesljivih je AB011. In ne pozabite na12 V napajalnik.ANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  sem iz okolice nove gorice in pred kratkim sem namestil stresno anteno in ker je hisa dvonadstropna imam problem z izgubo signala,… v spodnjem nadstropju ne najdem vseh kanalov kot v zgornjem.antena ki sem jo ze imel doma je iskrina, ne najdem oznake ampak je podobna DTX-22 F ampak brez F konektorja.ali je smiselno kupite ojacevalec ali anteno zamenjat?kaj mi svetujete?brez zamere in hvala za pomoc

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Kabla ni zraven.Vaša košarica bi lahko izgledala takole:2 x DVB-T antena DTX-22 F10 x Koaksialni kabel RG6U3 x Konektor F navojni za kabel RG61 x Antenski združilnik MX 202Spletna trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zanima me če pri tej anteni pride kaj kabla zraven, če ne ali moram dokupiti tudi ustrezne banane (jacke) in če bi hotel dve taki anteni zvezati ali rabim stikalo in kakšnega?..

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Seveda gredo stvari skupaj samo vprašanje zakaj jih uporabite in s kakšnimi ostalimi napravami. Satelitski delilnik lahko recimo uporabite za vsaj enih 5 različnih namenov. Lahko ga uporabite kot satelitski ali zemeljski delilnik, antenski združilnik, napajalna kretnica, slabilnik ….ne pa za sat/zemlja združilnik/razdružilnik , no tudi zadnnje sicer lahko vendar z dodatnimi triki in napravami in izkušnjami. Spletna trgovina ANTENE

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zanima me, če spodaj navedeni artikli klapajo med sabo in seveda vaše mnenje… UHF antena DTX-22 F Antenski ojačevalnik MA 044 2-vejni delilnik OHV 201 Koaksialni kabel INT SAT 110 F konektorji, itd.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico