Zaščita pred strelo BS-011 FC

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: ZP BS011FC Kategorija:

Opis

Zaščita pred udarom strele Polytron BS-011-FC

 • neposredna priključitev k sprejemni anteni
 • die-cast ohišje

  Več tehničnih podatkov »  pdf ikona

 • Dodatne informacije

  Teža 100 kg
  Proizvajalec

  Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

   100 % zaščite ni. Lahko pa marsikdaj omilimo ali preprečimo škodo s prenapetostnimi zaščitami. Odveč tudi ni galvanski ločilnik , ki neposredno ne vpliva na prenapetosti, pomaga pa za druge zadeve in tudi deluje deloma preventivno.Spletna trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

   Pri vas sem kupil antenski ojačevalnik Multiline ML30116R. Ker večkrat pride do udara strele, namreč kabelska antena podjetja Telemach je speljana po zraku, bi rad zaščitil ojačevalec in ostale priključne komponente (televizor, radijski sprejemnik). Prosim za vašo pomoč.Pošljite mi podatke vaših artiklov s katerimi bi ustrezno rešil problem strele.

  V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
  X

  Beri dalje