TOTAL TV morje

1. KAJ JE TOTAL TV MORJE?

S paketom Morje si naročnik omogoči spremljanje več kot 200 najbolj priljubljenih TV programov tudi izven njegovega doma. Zdaj lahko naročniki brezskrbno uživajo v priljubljenih vsebinah saj ne bodo nikoli zamudili tistih vsebin, ki jih doma najbolj razveseljujejo. Naročniki lahko kjerkoli v dosegu pokrivanja signala prek satelita koristijo ta paket.

2. ZAKAJ IZBRATI PAKET?

Glavna prednost paketa je, da mesečne naročnine za paket ni treba plačevati celo leto, ampak le za 4 vezave. Naslednjo sezono, ko bo šel naročnik zopet dopustovati, bo plačal le izbrani paket programov že za *58,50€, saj v naslednji sezoni, ko ima naročnik že opremo veljajo pogoji PREDPLAČNIŠKEGA – PAKETA BREZ VEZAVE.

3. KAJ VKLJUČUJE TOTAL TV MORJE?

  • satelitski sprejemnik HD s kartico,
  • satelitsko anteno in pretvornik LNB – po potrebi.
  • štirimesečno (123 dni) naročnino na paket Total TV Extra programsko shemo z več kot 200 televizijskimi programi s satelita
  • brezplačni programi prek satelita Hotbird* in Astra*.

4. AKCIJSKA PONUDBA 

5. NAROČILO IN PREVZEM OPREME

Naročilo na Paket Morje je možno:

Prevzem opreme Paket Morje je mogoč pri tehniku, ki je najbližji lokaciji naročnika.

Share Button
Oznake: ,

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

*