TOTAL TV morje

1. KAJ JE TOTAL TV MORJE?

S paketom Morje si naročnik omogoči spremljanje več kot 200 najbolj priljubljenih TV programov tudi izven njegovega doma. Zdaj lahko naročniki brezskrbno uživajo v priljubljenih vsebinah saj ne bodo nikoli zamudili tistih vsebin, ki jih doma najbolj razveseljujejo. Naročniki lahko kjerkoli v dosegu pokrivanja signala prek satelita koristijo ta paket. Poglej si programsko shemo TOTAL morje»

2. ZAKAJ IZBRATI PAKET?

Glavna prednost paketa je, da mesečne naročnine za paket ni treba plačevati celo leto, ampak le za vezavo v mesecih. Naslednjo sezono, ko bo šel naročnik zopet dopustovati, bo plačal le naročnino v naprej, opreme pa mu ni potrebno ponovno kupiti. Hitro spletno naročilo na paket TOTAL morje» 

3. KAJ VKLJUČUJE TOTAL TV MORJE?

  • satelitski sprejemnik HD s kartico,
  • satelitsko anteno in pretvornik LNB – po potrebi.
  • štirimesečno (123 dni) naročnino na paket Total TV Extra programsko shemo z več kot 200 televizijskimi programi s satelita. Poglej si programsko shemo TOTAL morje»
  • brezplačni programi prek satelita Hotbird* in Astra*.

4. AKCIJSKA PONUDBA 

5. NAROČILO

Naročilo na Paket Morje je možno:

Share Button

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.