Mobilna spletna trgovina ANTENE online

Vzporedno namizni teče tudi mobilna verzija spletne trgovine ANTENE online

Kot navajajo pri Googlu bodo spletne strani, ki niso prilagojene za optimalno prikazovanje na pametnih telefonih in tablicah, od sedaj uvrščene nižje.  Na tej strani lahko preverite oziroma preizkusite kako je okrog te nove prijaznosti pri vaši spletni strani.

Po pisanju “Računalniških novic” se Google  v tem trenutku nahaja v težki situaciji. Razlog je pri pametnih telefonih in posledičnih spremembah iskalnih navad. Medtem ko uporabniki informacije na računalnikih iščejo pretežno z iskalnikom Google, pa to ne velja za pametne telefone in tablice. Glavno vlogo na teh napravah igrajo aplikacije. Iskanja se tako opravljajo v za to namenjenih aplikacijah. Medtem ko so si še leta 2012 zagotovili 81 odstotkov vseh prihodkov iz naslova mobilnih iskanj, je ta delež leta 2014 znašal zgolj 68 odstotkov. Spremembe v pravilih razvrščanja so tako odraz vse manjšega tržnega deleža pri mobilnih iskanjih.

Preizkus-prijazen-mobilnim-napravam

Share Button
One comment on “Mobilna spletna trgovina ANTENE online
 1. ANTENE online pravi:

  ANTENE, spletna trgovina
  Matjaž Zupančič s.p.
  Potok 39 , 8351 Straža , Slovenija
  G: +386 (0)41 542 020
  T: +386 (0)7 384 76 50
  E: info@antene-zupancic.si
  W: http://www.antene-zupancic.si

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

*