Kategorija: Novice

Novice in obvestila o antenski tehniki in ostalem na tem področju

Total TV morje- z anteno

Satelitska oprema za sprejem Total TV s 4-mesečno naročnino je namenjena vsem, ki želite sprejemati vaše priljubljene TV programe tudi kadar ste od doma na dopustu na morju, v vikendih, potovanju z avtodomi in drugod. Deluje vsepovsod, edini pogoj je,

Share Button

POP TV in KANAL A preko satelita

Share Button
Oznake: , , , ,

POP TV in Kanal A zapuščata oddajnike

Share Button
Oznake: , ,

Seznam DVB-T programov v Sloveniji

TV SLO1 Televizija Slovenija 1 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod TV SLO2 Televizija Slovenija 2 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod TV SLO3 Televizija Slovenija 3 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod Tele M Televizija Maribor Radiotelevizija Slovenija, javni zavod (V) TV KC Televizija Koper

Share Button
Oznake: , , ,
Top