Blog A N T E N E online

Kategorija: Novice

Novice in obvestila o antenski tehniki in ostalem na tem področju

RTV Slovenija od 1. decembra 2019 vse svoje nacionalne programe oddaja v HD-tehniki. RTV Slovenija od 1. decembra 2019 vse svoje nacionalne programe oddaja v HD-tehniki in to preko vseh sodobnih distribucijskih kanalov: v kabelskih sistemih, preko IP operaterjev, prizemnem …

Nacionalni programi RTV Slovenija odslej v HD-tehniki tudi preko satelita Read More »

Share Button

1. KAJ JE TOTAL TV MORJE? S paketom Morje si naročnik omogoči spremljanje več kot 200 najbolj priljubljenih TV programov tudi izven njegovega doma. Zdaj lahko naročniki brezskrbno uživajo v priljubljenih vsebinah saj ne bodo nikoli zamudili tistih vsebin, ki …

TOTAL TV morje Read More »

Share Button
Oznake: ,

TV SLO1 Televizija Slovenija 1 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod TV SLO2 Televizija Slovenija 2 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod TV SLO3 Televizija Slovenija 3 Radiotelevizija Slovenija, javni zavod Tele M Televizija Maribor Radiotelevizija Slovenija, javni zavod (V) TV KC Televizija Koper …

Seznam DVB-T programov v Sloveniji Read More »

Share Button
Oznake: , , ,

Share Button
Oznake: , ,