Kategorija: Brezplačni programi in orodja

Brezplačni programi, brezplačna orodja ter pripomočki

Pretvornik za Unix Timestamp datumski format

Kdor uporablja za forum odprtokodni phpBB3 je lahko opazil, da v podatkovni bazi za objave ne najde splošno znane oblike datuma in časa, temveč samo nelogično večmestno številko. Gre za tako imenovani Unix Timestamp format. V kolikor je to potrebno

Share Button
Oznake: , , ,

Uporabne aplikacije za pametni telefon

Duplicate Contacts Aplikacijo za brisanje dvojnih oziroma podobnih kontaktov v imenikih pametnih telefonov najdete na tej strani. Enostavno in hitro. Znebimo se vseh dvojnih podobnih zapisov. Tako urejen imenik potem izvozimo enostavno preko Bluetooth tudi v klasične telefone, ki premorejo

Share Button

Brezplačni Google XML Sitemap Generator

Brezplačni HTML in Google Xml Sitemap Generator za optimizacijo spletnih strani

Share Button

Zemljevidi in statistika o udarih strel

Uporabno in zanimivo. Kot zavarovalniški dokaz kdaj vam je udarilo v antene

Share Button
Top