VHF (DAB+) antena ISKRA VF-12 LOG

VHF (DAB+) antena VF-12 LOG je namenjena sprejemu VHF televizijskih signalov od kanala 5 – 12. Z dokupom adapterja za spremembo polarizacije anteno odlično uporabimo za sprejem digitalnih radijskih frekvenc DAB+.

Primerjaj

Opis

Lastnosti:

  • Frekvenčni pas: 174 – 230 MHz
  • Impedanca: 75 Ohm
  • Število elementov: 12
  • Dobitek: 7,5 – 8,5 dB
  • Razmerje naprej – nazaj: 20 – 30 dB
  • Širina glavnega lista: H 45° / V 55°
  • Dolžina antene: 692 mm

Vertikalni pritrdilec D2-V se uporablja kot dodatni montažni element za LOG antene. Z njim lahko pritrdimo LOG anteno na drog za uporabo antene pri vertikalni polarizaciji. Vgradi se na LOG anteno z vijaki, podložkami in maticami (so priloženi).

Dodatne informacije

Teža2 kg
Proizvajalec

Pritrdilec vertikale

,

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “VHF (DAB+) antena ISKRA VF-12 LOG”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Izberi možnosti