Usmernik PSU412 2TV

24,00 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: US PSU412 Kategorije: , , ,

Opis

Usmernik
Fracarro PSU412 z nizko porabo
in visoko učinkovitostjo, uporabljamo za napajanje vseh tipov
elektronskih antenskih naprav, ki
potrebujejo za svoje delovanje enosmerno napetost 12 V. Ima
vgrajen 2-vejni delilnik.

Tehnični podatki in lastnosti:

 • Izhodna napetost 12 Vdc
 • Maksimalni izhodni tok 200 mA
 • Vhodno napajanje 220-230 V
 • 2 TV izhoda
 • Priključki F konektorji
 • Popolna zaščita
 • Plastično ohišje primerno za montažo na steno
 • Razred II
 • Zaščita pred kratkim stikom
 • Nizka poraba energije
 • Dimenzije 109 x 49 x 92 mm

Ostali tehnični podatki »

Dodatne informacije

Teža 0,25 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  Antenski napajalnik potrebujemo za napajanje samostojnega antenskega ojačevalnika ali aktivne antene, v kateri je ojačevalnik že vgrajen. V nekaterih primerih z njim napajamo tudi predojačevalnike in aktivne delilnike.

  Napajalniki so v bistvu sestavljeni iz stabiliziranega usmernika in napajalne kretnice. Od tu tudi  naziv antenski usmernik, ki se zelo pogosto uporablja. Stabilizirani usmernik zagotavlja nemoteno delovanje aktivnih delov in jih oskrbuje z določeno enosmerno napetostjo (Vdc) tudi v primeru nihanja omrežne napetosti. Napajalna kretnica omogoča daljinsko napajanje aktivnih delov po koaksialnem kablu, ki v obratni smeri vodi signale do TV ali radia.

  Napajalnik kjerkoli običajno pa to storimo pri TV ali pa pri stojišču antene, če imamo tam dovod 220 V. Nekateri napajalniki imajo vgrajen delilnik za več TV.

 2. Trgovina ANTENE .

  Slabljenje povzroči vsaka delitev ali odcepitev. Bistvenih razlik med izvedbo delitve v samem usmerniku ali pa ločeno ni. V obeh variantah signal oslabi okrog 4 dB po posamezni veji. Je pa lepša in enostavnejša izvedba z delitvijo v samem ohišju usmernika. Slednje pa seveda pride v poštev le kadar se mesto delitve nahaja na takšnem mestu, kjer se lahko priključi usmernik na 220 V omrežje.ANTENE online

 3. Anonimnež .

  imam eno vprašanja in sicer je kakšna razlika v moči signala, namreč sedaj imam na strehi anteno z dvb-t signalom z ojačevalcem in v dnevni sobi poleg televizorja priklopljen usmernik 12V z enim izhodom na TV.Zanima me, če hočem imeti še en televizor v sosednji sobi priklopljen na isti usmernik bi bil signal dovolj dober oz. močen za oba TV-ja iz enega usmernika in potem razdeljen s kretnico na dva kabla za vsak TV eden, ali bi bilo bolje imeti drugi usmernik, ki kima 2 x TV izhoda?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico