Akcija!

Usmernik PI009 4 TV

25,00 

Samo še 1 na zalogi

Dodaj v primerjalnik

Opis

Usmernik TERRA PI009 s
štirimi izhodi proti TV. Uporabljamo
za napajanje vseh tipov elektronskih
antenskih
naprav, ki potrebujejo za svoje delovanje enosmerno napetost +12
Vdc.

 • Frekvenčno področje … od 47 do 862 MHz
 • Št. izhodov … 4
 • Slabljenje na izhodu … 8 dB
 • Izhodna napetost … 12,0 V
 • Skupna maksimalna poraba … ne sme presegati 100 mA
 • Vhodno izmenično napajanje … 207-250 V
 • Priključki … “F” ženski
 • Dimenzija … 133x73x39 mm

Več podatkov   pdf ikona

Dodatne informacije

Teža 0,36 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Antenski napajalnik potrebujemo za napajanje samostojnega antenskega ojačevalnika ali aktivne antene, v kateri je ojačevalnik že vgrajen. V nekaterih primerih z njim napajamo tudi predojačevalnike in aktivne delilnike.

  Napajalniki so v bistvu sestavljeni iz stabiliziranega usmernika in napajalne kretnice. Od tu tudi  naziv antenski usmernik, ki se zelo pogosto uporablja. Stabilizirani usmernik zagotavlja nemoteno delovanje aktivnih delov in jih oskrbuje z določeno enosmerno napetostjo (Vdc) tudi v primeru nihanja omrežne napetosti. Napajalna kretnica omogoča daljinsko napajanje aktivnih delov po koaksialnem kablu, ki v obratni smeri vodi signale do TV ali radia.

  Napajalnik kjerkoli običajno pa to storimo pri TV ali pa pri stojišču antene, če imamo tam dovod 220 V. Nekateri napajalniki imajo vgrajen delilnik za več TV.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

X

Dodaj v košarico