Trinožno aluminijasto stojalo

44,00 

Ni na zalogi

Primerjaj
Šifra: ST TRIPODAL Kategoriji: ,

Opis

Kamping trinožno zložljivo aluminijasto antensko stojalo
(tripod, stativ) je primerno za trajno in predvsem začasno namestitev
satelitskih in ostalih anten.

 • Zelo primerno za potovanja in kampiranja.
 • Lahko, stabilno, zložljivo in enostavno za transport.
 • Za vse vrste anten. Za satelitske antene s parabolo do 85 cm.
 • Narejeno tako, da se hitro in enostavno ter popolnoma zloži.
 • Višina največ 150 cm.
 • Priložena sidra za pričvrstitev v zemljo
 • Teža 1.9 kg

Dodatne informacije

Teža 1,90 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  Žal vam več kot imamo pri opisu artikla ne moremo povedati.Na embalaži drugih podatkov tudi nimamo, do katere teže pa še zdrži na svojih nogah pa tudi nismo testirali.Še enkrat opis:Kamping trinožno zložljivo aluminijasto antensko stojalo (tripod, stativ) je primerno za trajno in predvsem začasno namestitev satelitskih in ostalih anten.Zelo primerno za potovanja in kampiranja.Lahko, stabilno, zložljivo in enostavno za transport.Za vse vrste anten. Za satelitske antene s parabolo do 80 cm.Narejeno tako, da se hitro in enostavno ter popolnoma zloži.Višina največ 150 cm.Priložena sidra za pričvrstitev v zemljoTeža 1,9 kgSpletna trgovina ANTENE

 2. Anonimnež .

  Pozdravljeni,Zanima me nekaj podatkov glede stojala ST TRIPOD:1) višina – ko je raztegnjeno,2) premer cevi (rabil bi cca. 65 mm)3) nosilnost – ali bi lahko nosilo cca. 50 kg tablo? Postavitev bi bila samo začasna, v zaprtem prostoru, brez vetra.4) Kakšna je zaključna obdelava stojala? Barvano, cinkano?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje