Satelitski inštrument SATFINDER Dishpointer Basic Plus

15,00 

SATFINDER Dishpointer Basic Plus, inštrument s kazalcem in zvočnim signalom, uporabljamo za natančno nastavljanje satelitskih anten. Zahvaljujoč 4 vgrajenim LED diodam lahko takoj vidite 4 najpomembnejše nastavitve sprejemnika: 14 V / 18 V / 22 KHz / 0 KHz.

Na zalogi

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Dodaj v primerjalnik
Šifra: IM DPBASICPL Kategorija: Oznaki: ,

Opis

  • Frekvenčno področje … 950-2300 MHz
  • Napajanje … iz satelitskega sprejemnika 13- 18 V
  • Podpira 22 KHz
  • Povezovalni merilni kabel priložen

Dodatne informacije

Teža 0,20 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Opozorilo! Merilni inštrumenti SATFINDER ne prepoznavajo oz. ne razlikujejo posamičnih satelitov in frekvenc, temveč omogočajo le najoptimalnejše nastavitve satelita proti kateremu je usmerjena satelitska antena. Z njimi torej zaznate, da antena sprejema satelitski signal in ga lahko do maximuma izboljšate, vendar vam ne posredujejo nikakršnih informacij o tem s katerega satelita oddaja merjeni signal.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico