Satelitska antena Fracarro PENTA85 bela aluminij

Nadpovprečna satelitska antena Fracarro PENTA85, kvalitetne izdelave in originalnega izgleda (romb z odrezanim spodnjim robom). Anteno odlikuje zaščita pred iso-frekvenčnimi co-in cross- polarnimi interferenčnimi signali iz satelitov razmaknjenih +-3 oz. +- 6 stopinj, kar je še posebej aktualno za sprejem signalov z dveh ali treh satelitskih pozicij (Eutelsat 16A, Astra in Hotbird).

Ni na zalogi

Dodaj v primerjalnik
Šifra: AS PENTA85 Kategoriji: , Oznake: , , , ,

Opis

 • Dimenzije: stranice 775×775 mm, diagonali : širina 980 mm,
  višina 920 mm
 • Offset kot: 22,1º
 • Dobitek: na 10,95 GHz: 39 dB
 • Zrcalo: aluminij
 • Barva: bela
 • Ozadje in vpetje: jeklo pocinkano
 • Upor vetra pri 150 km/h: 81 kg

Dodatne informacije

Teža 10,20 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  včeraj sem nastavil anteno. vse super. odličen izdeleklep dan

 2. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Kakšen konektor F, če jih seveda še nimate, ostalo pomembno je vse. Vijaki k stenskemu nosilcu niso priloženi, saj se nikoli ne ve kam jih bo stranka namestila. Za les so drugačni vijaki, za debelejše izolacijske fasade so potrebni daljši in tudi kakšen distančnih proti pogrezanju mehkih materialov ni odveč. Nekje jih celo pričvrstijo kar čez celo steno z navojnimi palicami. Potrebujte še kakšno vezico ali objemke OBZ za pričvrstitev kabla in morda izolirni trak. ANTENE online

 3. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Če naročim:SAT antena PENTA85LNB enojni IDLB-SINL40-ULTRA-OPPStenski antenski nosilec L35še potrebujem kaj drugega za montažo razen kabla ali ne?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

X

Beri dalje