SAT antena 100 cm Gibertini-temno siva

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: AS OFF11101 Kategorija:

Opis

Aluminijasta satelitska offset antena GIBERTINI
OP100L
premera 100 cm (97 x 104 cm).

Lastnosti:

 • Visoko kvalitetna satelitska antena z aluminijasto parabolo in
  jeklenim ozadjem z dvojnim vpetjem (AZ/EL)
 • Barva parabole temno siva (antracit)
 • LNB feed 40 / 23mm
 • Dobitek: @10.70 GHz 39.2 dB, @11.70 GHz 39.95 dB, @12.75 GHz
  40.70 dB
 • Učinkovitost: 70%
 • Elevacijski kot: 0-80°
 • Drog: 30-90mm
 • F/D razmerje: 0.66
 • Ostali tehnični podatki »

  Dodatne informacije

  Teža 100 kg

  Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

   Na tako majhnem geo področju kot je Slovenija so razlike pri geo širini zanemarljive. Večina anten ima skalo po 2 stopinje na črtico. Pa tudi če vam na anteni uspe zadeti ta kot je zopet lahko to vprašljivo tudi za 5 stopinj, če je fasada ali antenski drog izven grezila (plajba, svinčnica ..)Trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

   Antena ima številke stopinj naklona za pomoč pri nastavitvi po višini. Zakaj nima zraven še imen držav, da bi bilo še lažje? Katera številka je številka višine na tej anteni za Slovenijo? Je tista 16, ki ima RTVSLO po širini naravnost proti jugu?

  3. Trgovina ANTENE .

   Ne gre za antenski sestav ali komplet s sprejemnikom, ampak gre za satelitsko anteno. K anteni vedno šteje le parabola, ozadje z vpetjem oziroma objemkami za na drog ali konzolo in plastični fokus za pričvrstitev poljubnega LNB. Pišite na antene@outlook.com za podroben predračunSpletna trgovina ANTENE

  4. Anonimnež .

   l.p za to ceno je komplet antena vključno z resiverjem a ne ?? a je opcija dokupa dodatnega resiverja in glave na dva resiverja — kolk je cena komlet oz doplačilo v glavnem potrebujem za 2 televiziji.koliko kanalov lovi če je to znanao in se lahko obrnem na vas da mi jo nastavite uz pravilno usmerite. hvala

  V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
  X

  Beri dalje