Radijska vsesmerna antena FM-10 F

23,00 

Radijsko anteno FM-10 F se uporablja za sprejem analognih radijskih signalov v horizontalni polarizaciji.
Vertikalna polarizacija pri tej anteni ni mogoča.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: AR FM10F Kategorija: Oznake: , ,

Opis

 • Kanal (frekv.): Ch FM (87,5-108 MHz)
 • Štev. elem.: 1
 • Dobitek: -0,8 dB(i)
 • Širina glav. lista: H 360°
 • Nosilec antene: 18×12 mm
 • Priklop koaks.kabla: “F” konektor
 • Inklinacija: 0°
 • Pritrditev na drog premera 20-50 mm

Dodatne informacije

Teža 1,37 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  FM-50 F ne držimo ker je prevelika radijska antena za spletno trženje in pošiljanje po pošti. Trgovina ANTENE

 2. Anonimnež .

  Rado slusam radio i zelio bi kupiti antenu FM – 50 F.Gdje da se obratim za kupovinu?Ocekumem vase informacije.Hvala za razumjevanje.

 3. Trgovina ANTENE .

  Pasivna brez ojačevalnika. Če ste dobro prebrali ima celo negativno ojačanje, kar je normalno za takšne antene. Dobitek: -0,8 dB(i)

 4. Anonimnež .

  Zanima me, če je ta antena pasivna, ali aktivna, da potrebuje napajanje?

 5. Anonimnež .

  Zanima me, če bi ta antena pasala v navaden glasbeni stolp, ker sem izgubila njegovo anteno? Tista, ki sem jo izgubila je bila v obliki vrvice in je visela zadaj ven. Potem sem jo pa enkrat izgubila skupaj s tistim majhnim vtikačkom, ki jo je držal not.

 6. Trgovina ANTENE .

  Če bi bil vgrajen radijski tuner potem bi. Na DVB-T ali DVB-C pa radio preko strešne radijske antene ne deluje. Drugo je seveda radijski signal, ki ga ustrezno obdelanega v TV pošiljajo nekateri kabelski ponudniki (SIOL kabelska recimo)Spletna trgovina ANTENE

 7. Anonimnež .

  PozdravZanima me, če vežem skupaj to anteno ter UHF anteno z atensko radijsko kretnico ali mi bodo potem delovali radijski programi na tv-ju imam namreč LG tv z vgrajenim DVB-T sprejemnikom.Hvala za odgovor.D.B.

 8. Trgovina ANTENE .

  Najboljša vsesmena antena, tudi od te seveda pod katero sprašujete, pa je trenutno Televesova radijska antena model 1201, ki pa jo v naslednjih dneh pričakujemo iz Španije. Dali smo jo na zalogo tako, da jo lahko že naročite. Praviloma, bi morala biti že v začetku tedna pri nas.Ojačevalnik ni vedno rešitev, zato priporočamo najprej suho inštaliranje in šele naknadno po potrebi katerega izmed ojačevalnikov naprimer AFI 313 ali podobno. Spletna trgovina ANTENE

 9. Trgovina ANTENE .

  Premer antene je pol metraSpletna trgovina ANTENE

 10. Anonimnež .

  Pozdravljeni!Zanima me kakšna je dimenzija te antene….premerHvala in lp

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico