-20%

Povezovalni kabel HDMI/HDMI 1.5

5,30  4,24 

Povezovalni kabel HDMI. Dolžina 1,5 m, 19 polni, barva črna.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

HDMI (High Definition Multimedia Interface) kabel je digitalni kabel, ki se uporablja za prenos visokokakovostnega avdio in videa med različnimi napravami, kot so televizorji, računalniki, DVD predvajalniki, igralne konzole in drugo.

HDMI kabel se običajno uporablja za prenos signalov visoke ločljivosti, kot so Full HD (1080p) in 4K UHD (2160p), kar omogoča izjemno kakovost slike in zvoka. Poleg tega je HDMI kabel enostaven za uporabo, saj je potrebno samo vstaviti konektor v priključek in že je pripravljen za uporabo.

Dodatne informacije

Teža0,21 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Povezovalni kabel HDMI/HDMI 1.5”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico