Oprema za "angleško" Astro 2 na 28,2 E

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Oprema za "angleško" Astro 2 na 28,2 E

Odgovor Napisal/-a gost »

Lepo pozdravljeni na vikendu imam 80cm velik satelitski krožnik preko katerega sedaj sprejemam Satelit Astra 19.2E ker si zelo želim sprejemati tudi nekaj angleških tv kanalov me sedaj predvsem zanima če bi mi seveda lahko svetovali kaj vse potrebujem za sprejem Satelita Astra 28.2E ali obstaja kakšna možnost da bi si predelal ta svoj lnb ali se ta zadeva seveda ne da predelati in je potrebno kupiti dva lnbja za sprejem drugih satelitov.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Oprema za "angleško" Astro 2 na 28,2 E

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Enostavno zavrtite vaš satelitski krožnik proti 28.2 vzhodno. Poskenirajte vse frekvence (uporabite na sprejemniku blind search) in boste videli kaj vse lahko spremljate s tega satelita. Če boste zadovoljni se lahko potem obrnete ponovno name in vam bom predlagal nakup ustrezne opreme, ki bo omogočala sprejem obeh Aster. Za pomoč predlagam naslednjo sat tabelo s satelitskimi programi http://www.flysat.com/tv-uk.php
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Oprema za "angleško" Astro 2 na 28,2 E

Odgovor Napisal/-a gost »

z temi kanali ki jih ponuja Astra 28.2°E sem že seznanjen in zelo zadovoljen sedaj pa me predvsem zanima kaj vse potrebujem da bom lahko sprejemal oba satelita Astra 19.2°E in pa Astra 28.2°E pa da bo tudi cena nekje solidna ne previsoka.
Odgovori