Profesionalni LNB ULTRA BLACK

Vse o opremi, katera omogoča satelitski sprejem
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Profesionalni LNB ULTRA BLACK

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Profesionalni LNB ULTRA BLACK

Po dolgem času zopet na zalogi LNB višjega kakovostnega razreda. Gre za enojni univerzalni konverter (LNB) visoke učinkovitosti INVERTO IDLB-SINL40-ULTRA-OPP BLACK Ultra velikega ojačanja in nizkega šuma (high gain-low noise).
Ob odlični izolativnosti in naprednim filtrom LNB omogoča boljše delovanje v primerjavi z običajnimi standardnimi LNB. več na http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... cts_id/743
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
fatmir
Prispevkov: 40
Pridružen: 07 Nov 2005, 12:34

Odgovor Napisal/-a fatmir »

Kja pa MTI High Gain Low Noise Single LNB AP8-T2N....

Prejšnjič sem zamenjal na moji anteni invacom 0.3dB imel kakih pet let(zalilo deževje) z edision, ki ga imaš v ponudbi in morem reč da je na nekaterih programih boljši signal in da ni kakšne razlike med temi lnb-ji!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Pred leti sem imel MTI konverterje sky buster, ki so resnično delali boljše od standardnih. Na eksotičnih pozicijah in problematičnih transponderjih,ob gužvi na orbiti ... To isto naj bi zmogli tudi ti novi INVERTO in za pričakovat je da so s časom pogruntali kaj novega okrog tega. Sky buster je takrat v nadaljevanjih testirala in primerjala revija Telstar in takrat je premagal ostale. Sam ga imam še vedno na svojih parabolah za domačo potrebo. Ja Edision ni slab.Prav si ugotovil.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori