Delitev glavnega voda na 5 HDTVjev, vprašanje.

Ojačevalniki, delilniki, odcepniki, vtičnice, koaksialni kabli
Odgovori
FTY
Prispevkov: 2
Pridružen: 14 Jul 2015, 09:54
Kontakt:

Delitev glavnega voda na 5 HDTVjev, vprašanje.

Odgovor Napisal/-a FTY »

Pozdravljeni,

Trenutno imam v hiši 4 TVje, a zdaj pride še 5-ti, sicer je cela bajta prenovljena pred 5mi leti is so potegnjeni vsi kabli, tako, da imam 8 kablov, ki grejo iz omarce direktno do končne doze, kjer je predviden TV/Internet/Radio. Na začetku mi je inštalater vrgel v omarco 8 vejni delilnik za vse doze v bajti, a je bil signal zelo slab, tako da sem pri vas že kupil 4 vejni delilnik in ojačevalnik, ostale kable sem pa enostavno odklopil - niso bili v uporabi.

Zdaj pa kot relčeno pride še ena TV, in bi ta 4 vejni delilnik zamenjal z 6 vejnim, kot na primer v spodnji shemi 6sta veja ne bi bila v uporabi.

Slika

Sicer sem ta 6 vejni delilnik (SiS 06) že danes naročil pri vas, me pa vseeno zanima vaše profesionalno mnenje, če bi se to lahko izvedlo kako drugače oziroma boljše, ali je to zadost dobra varianta.

Hvala!
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Delitev glavnega voda na 5 TV

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Serija SiS je verjetno najboljše kar smo kadarkoli držali v roki in je namenjeno razdelitvam kabelske ali DVB-T koaksialne mreže. Ojačevalnik MC20 TA ima toliko dobitka, da bo brez težav pokril še tistih nekaj decibelov slabljenja, ki jih imajo šest vejni delilniki več kot štiri vejni delilniki-
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
FTY
Prispevkov: 2
Pridružen: 14 Jul 2015, 09:54
Kontakt:

Re: Delitev glavnega voda na 5 HDTVjev, vprašanje.

Odgovor Napisal/-a FTY »

hvala na odgovoru.
Odgovori