Če en TV dela drugi sneži

Ojačevalniki, delilniki, odcepniki, vtičnice, koaksialni kabli
Odgovori
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Če en TV dela drugi sneži

Odgovor Napisal/-a gost »

Moj problem je sledeč: imam en dohodni kabel preko katerega dobivam KTV. Imam dva TV sprejemnika v nižjem in višjem nadstropju. Odkar imam nov Tv, v 2. nadstropju, kadar je prvi vklopljen, v drugem sneži. Monter je rekel, da moram kupiti ojačevalec. Prosim če mi poučiti kaj in kje to lahko dobim čimprej. Hvala lpj
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Kabelski ojačevalnik za 2 TV

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Če je s signalom drugače v redu in je potrebno pokriti samo izgube zaradi dolge ali slabše inštalacije potem je lahko vaša izbira naslednji ojačevalnik http://www.antene-zupancic.si/hisni-oja ... p-931.html
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Uporabniški avatar
gost
Prispevkov: 978
Pridružen: 03 Apr 2008, 10:15
Kontakt:

Re: Če en TV dela drugi sneži

Odgovor Napisal/-a gost »

Hvala na hitrem odgovoru; preden kliknem naročilo, ali je potrebno še kaj poleg tega naročiti, konektor ali drugega, da ne izgubimo na času in ali v primeru neustreznosti, čeprav menim, da je bilo svetovanje z vaše strani ustrezno, artikel sprejmete nazaj?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Re: Če en TV dela drugi sneži

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Z ojačevalnikom ni nič narobe. Ustrezen ne bo kvećjemu zaradi slabe inštalacije ali napačne montaže. Ob priključtvi ojačevalnikov se tudi vse napake potencirajo , kar ima največkrat za vzrok slabo sliko. V tem primeru tudi zamenjave zanj ni nobene. Pri izbiri sem mislil na vse tudi na povratni pas, ki ga vi ne omenjate.
Kerr ojačevalnike ne pošiljamo na testiranja, naj vaš monter preden naročite, še enkrat preveri ali resnično potrebujete ojačanje ali je vzrok v čem drugem.
Potrebujete še F konektorje, ki jih ima vsak monter vedno pri sebi.V košarici sem sicer predlagal 3 samozatezne, ki pa ni rečeno da so pravi za vaš kabel. Od koaksialnega kabla je odvisno katere konektorje F potrebujete. Če ste že imeli na tem mestu delilnik, konektorjev ne potrebujete.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori