POP TV preko TV PIKE

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

POP TV preko TV PIKE

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

V okviru TV PIKE z delom lstne produkcije občasno gledamo oddaje POP TV. TV PIKA je zamenjala parametre.12.597MHz H, SR 13320 FEC 5/6.
Signala je dovolj tudi za manjše antene.
Na TEM LINKU že lahko najdete sat komplet s sprejemnikom in anteno za dobrih 21000 sit, ki že omogoča brezhiben sprejem s tega satelita predvsem pa TV PIKO in naš
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
kokol
Prispevkov: 4
Pridružen: 24 Sep 2006, 15:53
Kontakt:

POPTV, A KANAL

Odgovor Napisal/-a kokol »

Spoštovani!

Zanima me še bo kdaj pa kdaj v bližnji prihodnosti dalo gledati preko satelita POPTV in A KANAL.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Nimam nobenih zanesljivih informacij. če bi kaj vedel, bi zanesljivo povedal , ne bi se zavezal k molku, po drugi strani pa very important špekuliral po forumih. Iz bližnjega vira srbskega TOTAL TV so mi dali vedeti, da ob koncu leta lahko slovenci pričakujemo v njihovi ponudbi nekaj zanimivega za nas. In to je tudi vse kar vem. In kaj naj bi to bilo, lahko samo ugibamo ali gre za naše programe , kot sta POP TV in Kanal A , ali modificirana verzija PINKA za slovensko področje ali kaj dodatno po naše podnaslovljenega. Ne vem. Tudi za seemore nimam informacij , niti ne drezam v njih. Bil sem tudi sam prepričan do prejšnjega tedna , da bodo na Thoru, pa so hote ali nehote ali iz nevednosti v pogovoru omenili Eutelsat na 16 e. In zdaj ga vedi kje bo kaj ? Nekdo tretji spet omanja vnebohod UPC, Telemacha na satelit, nekateri pomislijo ob TEVE PIKINI SAT spremembi da se na tem satelitu nekaj premika v to smer...
Znakov za pojavo teh dveh programov na satelitu je kar nekaj , govoric še več, upajmo, do tedaj pa sladke sanje. In če jih kmalu ne bo (programov mislim s tem , ne sanj) potem jih pa res ne bo nikoli..
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori