Antene in ostala oprema za HD TV

Splošna vprašanja o satelitski tv, radiu in internetu
Odgovori
bojan.en
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 Nov 2008, 13:18

Antene in ostala oprema za HD TV

Odgovor Napisal/-a bojan.en »

Kupujem LCD HD TV aparat 52', stanujem v dolini Krke nad Zagradcem in prosim za nasvet glede nakupa ustrezne opreme za sprejem zemeljskih in SAT kanalov iz vsaj dveh satelitov (nekodiranih in kodiranih), ki bi zadoščala za nekaj let za 2 TV aparata (individualna hiša z običajnim telefonskim priključkom).
Za odgovor se najlepše zahvaljujem.
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Te TV prodajam tudi jaz (cena KDL-52W4000
52-palčni (132 cm) LCD-televizor BRAVIA Full HD 1080 z zasnovo Draw the LINE, MPEG4
pri meni do maksimalno 2.299,00, ki je seveda lahko nižja predvsem na račun kvote ostale kupljene opreme) Kaj od ostalega vam ponuditi pa je predvsem odvisno od vasih potreb želja, skratka, zaenkrat ne vem kaj od TV pričakujete in kaj naj bo po posameznih uporabnikih zastopano. Mimogrede MPEG 4 pri vas gre od Fužine pa do Krke , Muljave in seveda naprej proti I.G. , Višnji Gori.
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
bojan.en
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 Nov 2008, 13:18

Odgovor Napisal/-a bojan.en »

Lahko ponudite SONY BRAVIA 46Z4500 ?
bojan.en
Prispevkov: 3
Pridružen: 05 Nov 2008, 13:18

antene

Odgovor Napisal/-a bojan.en »

Zadnjič navedeni TV sem kupil. Ali je DVB-T antenski sestav 2/3-DTX
[AS DTX2/3] primeren za moje potrebe na navedeni lokaciji (za sprejem zemeljskih kanalov)?
Uporabniški avatar
ANTENE
Prispevkov: 3032
Pridružen: 26 Sep 2005, 11:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ANTENE »

Komplet je primeren za sprejem DVB-T signalov na UHF območju z dvema antenama iz dveh smeri , kjerkoli na območju republike Slovenije, če so seveda izpolnjeni vsi ostali pogoji za normalen sprejem.
Ali so razmere na vašem naslovu ugodne pa takole na pamet in daljavo ne želim napovedovati.
Morda bi vam samo priporočal da anteni v kolikor želite seveda višjo kvaliteto zamenjamo s profesionalnimi BLU 420 F ali PLUS , kar pa sestav podraži

vaš komplet je na tej povezavi http://antene-zupancic.si/trgovina/cata ... 00_296_240
Matjaž za spletno trgovino ANTENE

KONTAKTI: Pošlji e-mail; Pošlji zasebno sporočilo; tel: 041542020

Slika
Odgovori