Nosilec za 2 LNB, min. 3 st.

14,10 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: NO 2LNBGIB3 Kategorija:

Opis

Nosilec za 2 LNB za razmake do 3 stopinj med sateliti, za antene velikosti 85 in 100 cm italijanskega proizvajalca “Gibertini” .

Dodatne informacije

Teža 0,04 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Kakšne so mere cevi? Boste vrtali luknje na tej cevi? Nosilec je pripravljen za antene Gibertini iz naše trgovine, z malo tehnične spretnosti in orodja pa je primeren tudi za večino ostalih satelitskih anten.Verjetno tudi za vašo.Spletna trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

    Zanima me če bi ta nosilec,ki je na sliki bil primeren za mojo anteno,imam zdaj enojni lnb,astranamestila bi zdaj nosilec za 2 lnb,enega sem že kupila in ni ustrezen,ker imam nastavek za nosilec štiri oglati

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico