Nosilec za 2 LNB, min. 3 st.

17,00 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: NO 2LNBGIB3 Kategorija: Oznake: , , ,

Opis

Nosilec za 2 LNB za razmake do 3 stopinj med sateliti, za antene velikosti 85 in 100 cm italijanskega proizvajalca “Gibertini” .

Dodatne informacije

Teža 0,04 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Kakšne so mere cevi? Boste vrtali luknje na tej cevi? Nosilec je pripravljen za antene Gibertini iz naše trgovine, z malo tehnične spretnosti in orodja pa je primeren tudi za večino ostalih satelitskih anten.Verjetno tudi za vašo.Spletna trgovina ANTENE

  2. Avatar of Anonimnež

    Anonimnež .

    Zanima me če bi ta nosilec,ki je na sliki bil primeren za mojo anteno,imam zdaj enojni lnb,astranamestila bi zdaj nosilec za 2 lnb,enega sem že kupila in ni ustrezen,ker imam nastavek za nosilec štiri oglati

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico