Napajalna kretnica 12-24 V

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: KN TEL7450 Kategorija:

Opis

Napajalno kretnico Televes 7450 uporabljamo za napajanje aktivnih anten, antenskih ojačevalnikov in satelitskih LNB z enosmernim tokom 12-24 V iz akumulatorjev. Zelo primerna za kamp in karavan namene.

Tehnične lastnosti:

Maksimalna napetost
Vdc
24
Največji tok
A
1
Frekvenčno področje
MHz
10-2150
Slabljenje
dB
0,5
Povratno slabljenje
dB
>10

Dodatne informacije

Teža 100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Združevanje dveh anten, ki imajo vsaka svoj integriran ojačevalnik ni najboljše. Kadar pa to moramo vseeno storiti pa to storimo s primerno kretnico. Ena takšnih je MX 202 ki jo najdete na http://tinyurl.com/mdt2ta9 . Seveda obstajajo tudi drugi načini ( dodatni napajalnik ipd). Tudi s to napajalno kretnico pod katero ste zastavili vprašanje bi bila zadeva izvedljiva, vendar bi moral vaš usmernik imeti poseben kontakt oziroma priključek za enosmerni tok. Starejše izvedbe usmernikov izpred 20 in več let so to imele, pri novejših pa tega ni več videti-ANTENE online

  2. Anonimnež .

    v Mercatorju sem kupil dve anteni z ojačevalcem (Iskra) napajalnik in kretnico. Pozneje sem ugotovil, da kretnica prenaša napajanje le na eno anteno. Ali tukaj predstavljena kretnica napaja obe anteni?Lep pozdrav,Boris

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje