Monoblok enojni 3 stopinjski za dva satelita

33,00 

3° monoblok enojni INVERTO MONO IDLB-SINM62-MNOO3-8PP,
združuje v sebi dva univerzalna enojna LNB in stikalo DISEqC 2/1. Namenjen je sprejemu vseh satelitskih signalov z dveh sosednjih leg, ki sta narazen samo 3° (primer Hotbird in Eutelsat 16A) za 1 satelitski sprejemnik.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KM INVSM3 Kategorija: Oznake: , , , ,

Opis


Lastnosti:

 • Za antene velikosti 80 in 85 cm. Pri večjih in manjših antenah
  je razmak med satelitskima legama večji oziroma manjši.
 • Vrat monobloka je premera 60 mm.
 • Deklariran šum 0,2 dB.
 • HDTV DVB-S2 kompatibilen.

več »

Dodatne informacije

Teža0,26 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da. Na pento gredo vsi monobloki brez dodatnih predelav ali nakupov posebnih nosilcev.ANTENE online

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali se da takole glavo obesiti na Pento? Ali pa tej enako glavo s tremi vratovi?

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Ta ne. To je monoblok za dve satelitski poziciji. Zato ima tudi “samo dva vratova oziroma dve satelitski glavi”. Za tri satelitske pozicije uporabljamo triplefeed monobloke.Antene online

 4. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Kaj, a nima dveh vratov? Nekatere glave, te vrste, imajo celo tri vratove?

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Da in ne. Drži, da stari LNB demontirate in na anteno namestite tristopinjski monoblok. Tudi drži, da s tem posegom vam ostane zdajšnji satelit, v vašem primeru Hotbird in pridobite še dodatni EUTELSAT 16A, na katerem po novem oddaja RTV SLO.Ne drži pa, da je ta pridobitev “avtomatska” kot vi navajate. Za nekaj stopinj boste morali vseeno zasukati satelitsko anteno. Če ste podrobno prebrali pri opisu artikla, ima vrat monobloka premer 60 mm, kar pomeni, da mora vaša antena to omogočati. nekatere antene to možnost imajo, če ne je potrebno dokupiti posebno objemko, ki omogoča pričvrstitev takšnih monoblokov.Spletna trgovina ANTENE online

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Če sem prav razumel demontiram sedajno glavo ki je za hotbirt na 13 stopin južno in dobim avtomatsko še signal 16A eutelsat kjer sedaj odaja slovenija ter hotbirt ravno tako prosim za potrditev drugače mi to ne pride v poštev.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico