-30%

Monoblok četverni 3 st. BLACK Pro

58,80  41,16 

3º četverni monoblok INVERTO BLACK Pro IDLB-QUDM23-MNOO3-8PP, združuje v sebi dva univerzalna Quad LNB in stikala DISEqC 2/1. Namenjen je sprejemu vseh satelitskih signalov z dveh sosednjih satelitskih leg, ki sta narazen 3° (primer Hotbird in Eutelsat 16A) za 3 do 4 satelitske sprejemnike.

Samo še 1 na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KM INVQ3 Kategorija: Oznake: , , , , , ,

Opis

Lastnosti:

 • Za antene velikosti 80 in 85 cm. Pri večjih in manjših antenah
  je razmak med satelitskima legama večji oziroma manjši.
 • Vrat monobloka je premera 60 mm.
 • Deklariran šum 0,2 dB.
 • HDTV DVB-S2 kompatibilen.

Več na    pdf ikona

Dodatne informacije

Teža1,00 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Radi bi vas opozorili, da so vsi monobloki skonstruirani za satelitske parabole 80 (85 cm). Iz prakse vemo, da jih nameščamo tudi na večje ali manjše parabole, vendar moramo pri tem vedeti, da se sprejemni razmak satelitov pri tem manjša oziroma veča. Tako pri 100 cm anteni ni več tri stopinje vendar že nekaj manj. Pri manjših antenah, recimo PENTA DIGIT pa je razmak 4 stopinje (za odličen sprejem 9 in 13 vzhodno s tristopinjskim monoblokom). Nekateri monterji in uporabniki teh razlik niti ne zaznajo saj je tista razlika recimo pri 100 cm antenah z visokim dobitkom pri močnejših satelitih (Hotbird, Astra) skoraj nezaznavna, je pa, če ne drugače ugotovljena z merilnimi instrumenti. Odstopanja od optimalnega sprejema lahko blažimo s kompromisnim ciljanjem satelitov ali pa forsiramo šibkejši satelit (recimo EUTELSAT 16A pri tristopinjskem monobloku). Zato tisti, ki želite optimalno rešitev vaše antenske konfiguracije pri manjših in večjih antenah (Gibertini 100, 125, Penta 85) se raje odločite za rešitev z originalnimi nosilci za dodatne LNB slim oblike in DiSEqC stikali.Rešitev z dodatnimi nosilci za posamezne modele SAT anten, antenskih konfiguracij in število priključenih SAT sprejemnikov je polno. Spodaj je popis kaj potrebujete na primeru 100 cm Gibertini antene za sprejem 13º in 16º vzhodno za 1 satelitski sprejemnik.1 x SAT antena 100 cm Gibertini1 x Nosilec za 2 LNB, min. 3º (Gibertini)2 x LNB enojni MAXIMUM XO-R11 x Stikalo 2/1 DiSEqC 2.0- Edision2 x Povezovalni kabel Fm/Fm- 2 metraSpletna trgovina ANTENE

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico