Modul SMIT VIACCESS-ORCA ACS 5.0

54,00 

Modul ( CI, CAM) SMIT VIACCESS-ORCA ACS 5.0 je namenjen dekodiranju v Viaccess sistemu kodiranih satelitskih programov. Zelo primeren za dekodiranje  RTV SLO programov z  dekodirno SAT kartico RTV SLO

Ni na zalogi

Primerjaj
Šifra: MO VIAORCSM Kategoriji: , Oznake: , , ,

Opis

Satelitski sprejemniki (CI), ki nimajo že vgrajenega notranjega modula (čitalca dekodirnih kartic), potrebujejo za vstavljanje in dekodiranje satelitskih dekodirnih kartic takšen modul.

Modul je primeren za vstavljanje dekodirnih kartic:

 • RTV Slovenija
 • HRT Hrvaška
 • ALB-SAT
 • Canal Satellite France
 • Canal +
 • Telia (Extra TV)
 • Viasat
 • SCT / RCT
 • NTV
 • KRAJ
 • Baltika
 • SF
 • TSI
 • TSR

Dodatne informacije

Teža 0,15 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Anonimnež .

  Televizor je LG 81cm za 250€. Toda sliko ima perfektno zato mi je škoda, da mi ga modul osmodi.

 2. Trgovina ANTENE .

  Dobro poglejte verzijo. Naš je 5.0. in kaj to pomeni pa kar povprašajte v trgovini, kjer ste zagreto kupovali ceneje. Segrevanje pa je vedno prisotno, v kakšni meri pa je verjetno odvisno tudi od TV in satelitskih sprejemnikov. Sploh kakšni ceneni znajo biti zelo muhasti. Da bi gorelo zaradi tega pa še ni bilo slišati.
  “Našega” so imeli na preizkusu tudi na RTV Slovenija in kar nekaj kupcev nam je povedalo, da so jih od tam preusmerili k nam.

 3. Anonimnež .

  Nekaj podobnega, sicer ne ta model, sem kupila drugje. V čem se razlikujeta če sta oba viaccess in zakaj je vaš dražji kot je v drugi trgovini? A to pomeni, da se ne greje, ker zgornjega sem poslala nazaj prodajalcu, ker je bil vroč kot skodelica kave.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Beri dalje