LTE filter 226709

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: FL 226709 Kategorija:

Opis

Fracarro LTE filter 226709
uporabljamo, kadar želimo pri sprejemu TV
signalov odrezati frekvence od 790 MHz do 862 MHz s čimer preprečimo
sprejem LTE signalov od kanala 61 do 69.
Tehnologija SAW omogoča visoko
selektivnost na LTE frekvencah.

Glavne značilnosti:

 • Visoka selektivnost na LTE frekvencah
 • SAW tehnologija filtriranja
 • Visoka ocena IP zaščite
 • Majhne izgube
 • Visoko povratno dušenje
 • Vodoodporen
 • DC PASS (prehod enosmernega toka)

več » 

Dodatne informacije

Teža 100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  Na eni strani ima F moški (Fm) na drugi strani F ženski (Ff). Torej na strani, kjer je Fm lahko filter priključite direktno na anteno (če je ta seveda pod streho) ali na katerokoli drugo napravo ki ima F ženske priključke. Če se ne naredi tako potem na stran kjer je Fm namestite adapter Fm- Fm to je običajna F spojka http://www.antene-zupancic.si/adapter-zenski-na-zenski-p-213.html . Tako imate pripravljen filter za obojestransko priključitev na koaksialni kabel, ki je zaključen z F moški navojnima konektorjema. Da, ta filter služi blokiranju LTE frekvenc (od kanala 60 naprej)

 2. Anonimnež .

  Potreboval bi nekaj več informacij o – LTE filter 226709 [FL 226709].Iz slike ni jasno kakšne priključke potrebujem.Iz antene imam koaksialni kabel, nanj montiran F-konektor, ki je priključen na kretnico oz ojačevalnik.Jaz bi LTE filter montiral vmes. S tem bi odstranil frekvence kanalov nad 60.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje