LNB Quattro IDLB-QUTL20-MULTI-OPP

35,00 

LNB quattro konverter INVERTO Quattro IDLB-QUTL20-MULTI-OPP uporabimo za oskrbo multiswitchev s satelitskimi signali. Ta inovativen četverni LNB je bil posebej zasnovan za satelitske antenske sestave, ki uporabljajo več LNB na eni satelitski anteni . Dolg in droban vrat omogoča nameščanje LNB tesno drug do drugega. Tako omogoča na posebnih nosilcih približke do 3 º med satelitskimi legami.

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO INVQTMC Kategorija: Oznaki: ,

Opis

  • Sodobna slim oblika
  • DVB-S2 (HDTV) kompatibilen
  • Nizek šum 0.2 dB.
  • Nizka poraba energije
  • Visoka Cross-Pole
  • Visoka frekvenčna stabilnost

Dodatne informacije

Teža 0,34 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “LNB Quattro IDLB-QUTL20-MULTI-OPP”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico