LNB enojni Multifeed

13,00 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO MEGSMF Kategorija:

Opis

Enojni univerzalni konverter MEGASAT Multifeed LNB z nizkim šumom 0,1 dB. Zaradi svoje vitalne oblike je zelo primeren za antenske konfiguracije z več LNB, ko je potrebno približevanje LNB do 2 stopinj.

Značilnosti:

 • za 1 uporabnika
 • premer vratu (feed) … 23 mm (priložen adapter za 40 mm)
 • nizka poraba
 • frekvenca … 10,7 – 12,75 GHz
 • šum … 0,1dB
 • dobro odporen na vlago, vročino in mraz
 • odličen za konfiguracije z več LNB
 • enostavna montaža
 • ojačenje … 60 db

Dodatne informacije

Teža 0,13 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  Kratica LNB pomeni Low Noise Block . To je naprava, ki jo montiramo v fokus na roki satelitske antene. LNB sprejema mikrovalovni signal iz satelita, ga ojača, spreminja signale na nižji frekvenčni pas in ga pretvorjenega pošilja po koaksialnem kablu do satelitskega sprejemnika. Brez tega satelitska antena ne funkcionira, zatorej potrebno ga bo kupitiANTENE online

 2. Anonimnež .

  Čemu služi NLB in ali ga potrebujem pri satelitski anteni?

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico