Krimp konektor TNC moški za kable RF240 in H155

3,50 

Krimp konektor TNC moški (TNC male) za 50 Ω koaksialne kable tipa RF240 in H155.

Na zalogi

Dodaj v primerjalnik
Šifra: KO TNCM240 Kategoriji: , Oznake: , , ,

Opis

Pri krimpanju konektorjev, način priprave koaksialnega kabla (snemanje izolacije)  ni odvisen le od tipa kabla in dimenzij, ampak tudi od vrste konektorja. Zelo pomembna je dolžina izolacijske plasti, prevodnega plašča, izolacijskega distančnika in notranjega vodnika, ki se jih odstrani s kabla. Te razdalje se morajo popolnoma prilegati konektorju in ustrezati električnim in mehanskim standardom. Pri delu moramo uporabljati ustrezna orodja, biti zelo natančni in obvezno prispajkati pin na notranji vodnik. Pri delu s krimp konektorji tipa TNC priporočamo uporabo Univerzalnega snemalnika izolacije za koaksialne kable in Krimp klešč HT-336C za krimpanje konektorjev.

Dodatne informacije

Teža 0,02 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Krimp konektor TNC moški za kable RF240 in H155”

X

Dodaj v košarico