Konektorske klešče CABELCON CX3-PT

33,00 

Klešče CX3-POCKET TOOL za kompresiranje  konektorjev F in IEC serije CX3.

Samo še 1 na zalogi

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Primerjaj

Dodatne informacije

Teža 0,60 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Kabel mora biti CAVEL DG 113 ali kateri izmed dimenzijsko podobnih. Za te klešče v naši trgovini lahko vidite naslednje kompresijske konektorje:www.antene-zupancic.si/trgovina/kosarice/20131123.htmlSpletna trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

    Pozdravljeni, zadnjič sem pri vas naročil te klešče. Kateri vaš F konektor paše za te klešče? Kabel sem kupil že prej in je mislim da 7.0 oznaka. Vsi konektorčki, ki so na voljo mi zletijo dol. Kateri ojačevalnik signala priporočate oziroma je takšen, da bi ga priključil z 12V adapterjem spodaj v stanovanju, ojačevalnik bi pa bil na podstrehi pri razvodu. Je možna postavitev od telemach omarice na ojačevalnik in tam razdelitev na obstoječe televizije? Ker je signal bolj tako tako. Vnaprej hvala

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico