Konektor PL-259 za kabel LMR400

7,30 

PL-259 za kabel LMR400. Močna konstrukcija, za nameščanje ne potrebujemo kompresijskih klešč.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Šifra: KO PL259LMR400-0124 Kategoriji: , Oznake: , ,

Opis

PL-259 je tip koaksialnega konektorja, ki se uporablja za povezovanje koaksialnih kablov z antenami, radijskimi sprejemniki in oddajniki. Uporablja se predvsem v amaterskem radijskem komunikacijskem svetu, vendar se lahko uporablja tudi v drugih sistemih, ki zahtevajo zanesljivo povezavo za prenos radijskih signalov. PL-259 konektor je samo moški konektor, ženski tip pa se imenuje SO-239. SO-239 je ženski konektor, ki je običajno nameščen na radijskih sprejemnikih, oddajnikih ali drugih napravah, ki uporabljajo antenski koaksialni kabel s konektorjem PL-259.

Dodatne informacije

Teža0,04 kg

Mnenja in vprašanja

Zaenkrat še ni mnenj ali vprašanj o izdelku.

V spodnji okvir vpišite vaše mnenje ali postavite vprašanje o izdelku “Konektor PL-259 za kabel LMR400”

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico