Kombinirani sprejemnik Amiko Mini Combo Extra

77,00 

Kombinirani HD sprejemnik in medijski predvajalnik AMIKO MINI COMBO EXTRA,  visoke ločljivosti,  za sprejem zemeljskih (DVB-T) ali kabelskih (DVB-C) in satelitskih programov (DVB-S). Z vgrajenim čitalcem dekodirnih kartic, primernim tudi za dekodiranje satelitskih RTV SLO programov (Viaccess).

Na zalogi

Dodaj na seznam želja
Dodaj na seznam želja
Dodaj v primerjalnik

Opis

  • DVB-S2 Satellite & DVB-T2/C Terrestrial / Combo Receiver
  • One Conax Embedded card reader
  • H.265 / HEVC Codec support
  • 5000 channels (TV and Radio) programmable
  • External IR Sensor (Included in the package)
  • Two High Speed USB 2.0 Connection
  • Ethernet Connection & USB WiFi Support (Ralink RT5370 chip only)
  • YouTube videos
  • RSS Reader & Weather Forecast Functions (Ethernet or WiFi connection required)
  • DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 and USALS Compatible
  • Full HD (1080p) Output via HDMI
  • Channel Recording to External Storage Devices (from one frequency only)
  • Timeshift support
  • Channel Recording & Timeshifting Simulteniously (optional, only from same frequency)
  • Channel switching time less than 1 second
  • True-color, User Friendly On-Screen Display (OSD)
  • Full Picture In Graphic (PIG) function
  • Electronic Program Guide (EPG) for on screen channel information
  • Subtitle supported
  • Teletext supported by VBI insertion and software emulation
  • Parental lock facility by channel and program event
  • Program and Channel information transfer from receiver to receiver
  • Multi-Language support
  • RTC (Real-Time-Clock)
  • Power Consumption in Stand-By: <0.5W
  • Tuner & Demodulation
  • Tuner Type: DVB-S / DVB-S2
  • Input Connector: F-type, Connector, Female
  • Loop Through: F-type, Connector, Female
  • Signal Level: -65 to -25 dBm
  • LNB Power & Polarization: Vertical: +13V/+14V,
  • Horizontal: +18V/+19V
  • Current: Max. 300mA
  • Overload Protection
  • 22KHz Tone Frequency: 22±1KHz
  • DiSEqC Control: Version 1.0, 1.1, 1.2, USALS
  • Demodulation: QPSK, 8PSK
  • Input Symbol Rate: 2-45 Mbps,
  • FEC: 1/2, 2/3, 3/4, 5/6, 7/8 and Auto
  • Tuner Type: DVB-T2 / DVB-C
  • Frequency Range: 48~862MHz
  • RF Input Level: -80dBm to -20dBm
  • Antenna power output: DC 5V at max 75mA, Overload protection
  • Demodulation: COFDM 1K, 2K, 4K, 8K normal and extended, 16K normal and extended, 32K normal and extended
  • Input Symbol Rate: 1.0 ~ 7.0Ms/s
  • Constellations: QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM / Both rotated and non-rotated
  • Guard Intervals: 1/4, 19/256, 1/8, 19/128, 1/16, 1/32, 1/128
  • Code Rate: 1/2, 3/5, 2/3, 3/4, 5/6
  • System Resources
  • Main Processor: up to 2000DMIPS CPU
  • Flash Memory: 8 MiB
  • DDR RAM: 256 MiB (DDR3 1866MHz) MPEG TS A/V Decoding
  • Transport Stream: MPEG-2, MPEG-4 (H.264)
  • Input Rate: Max.120Mbit/s
  • Aspect Radio: 4:3, 16:9, Letter Box
  • Video Decoding: HEVC MP@L4.1, MPEG2 MP@HL, MPEG-4 part 10/H.264
  • Video Resolution: 720*480p/i, 720*576p/i, 1280*720p, 1920*1080p/i
  • Audio Decoding: MPEG-1 layer I/II, MPEG-2 layer II, Dolby Digital, AAC
  • Audio Mode: Left / Right / Stereo/ Mono
  • Sampling Rate: 32, 44.1 and 48KHz
  • A/V & Data Input/Output
  • AV OUT: Video RGB&CVBS output, Audio L/R output (SCART)
  • LAN: 10/100M RJ-45 Ethernet Connection
  • USB: Two USB 2.0 slots
  • HDMI: VER1.3, Type A, Dolby Digital Bit-Stream Output
  • S/PDIF: Coaxial
  • IR: External IR input (jack type)
  • Physical Specifications
  • Size: 144mm x 40mm x 110mm
  • Net Weight: 0.50 Kg
  • Operation Temperature: 0°C~+45°C
  • Storage Temperature: -10°C~+70°C
  • Storage Humidity: 5%~95% RH (Non-Condensing)

Dodatne informacije

Teža 0,73 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Če je sprejemnik kupljen pri nas, potem ga lahko priključite na satelitsko anteno z rotorjem. Ne potrebujete ničesar posebnega razen seveda satelitski rotor.Trgovina ANTENE

 2. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Imam pri vas kupljeno anteno Fracarro PENTA85-A in HD DIGITAL COMBO RECEIVER SLOTH COMBO PLUS ter LNB. Rad bi namestil satelitsko anteno na rotor.Zanima me:1. Kaj še potrebujem?2. Ali je HD DIGITAL COMBO RECEIVER SLOTH COMBO PLUS primeren za rotorsko sat. anteno?

 3. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Pravilno razmišljate, pri tem okrog primernosti sprejemnikov za sprejem hrvaških DVB-T2 frekvenc, je potrebno biti previden. Redki na našem trgu to podpirajo. Ta sprejemnik pod katerim sprašujete je primeren.Trgovina ANTENE

 4. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  zanima me ali bo ta sprejemnik za sat in anteno ok izbira za hrvaško, katera se seli na T2?

 5. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Sprejemnik to podpiraSpletna trgovina ANTENE online

 6. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ima ta sprejemnik res S2 in T2.Na satelitu je namreč veliko programov v S2 območju,predvsem iz naše bivše države

 7. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Nima te možnosti, ima samo en čitalec. Tudi reže za dodatni modul nima. Že dlje časa ne držimo več naprav z možnostjo dveh kartic oziroma CAM modulov. Sorazmerno enostavna, kvalitetna in tudi ne preveč draga je rešitev z dodatnim SAT sprejemnikom, ki ima tudi čitalec. Sprejemnika sta preko delilnika povezana na isti koaksialni kabel, v funkciji je lahko istočasno samo eden sprejemnik. Če že imate kakšen starejši sprejemnik lahko na ta način priključite tudi njega. Preverite samo ali imate dovolj prostih HDMI ali scart vhodov na TVAntene online

 8. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Ali ima ta sprejemnik vsaj dve reži za kartice. Če nima vas prosim, da mi priporočate kateri drugi kombinirani sprejemnik z režami z čitalcem ali brez, ker imam modeme.Lepo pozdravljeni!Jože

 9. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Podpira oba tako MPEG-2 kot MPEG-4ANTENE online

 10. Avatar of Aleksander Boh

  Aleksander B.

  Pozdravljeni,Podpira ta sprejemnik mpeg4 in mepg 2 dekodiranje DVB-T? Iscem moznost, da opremim karavan z manjsim TV oz LCD zaslonom in univerzalnim sprejemnikom.LpAleksander

 11. Avatar of Anonimnež

  Anonimnež .

  Zahvaljujem za pojasnilo vmes sem uspel urediti zadeve (pa fizično ugasnil) zato pa posredujem samo ugotovitve:A- v seznamu programov najde tako DVB-T (slovenske) kot tudi vrsto SAT programov. Kako mi ni jasno. Seveda predvaja jih ne, ker signala nimaB- DVB-C sedaj lovi in predvaja, težavo pa ima z nekaterimi HD programi. Vendar sta 2 različna razloga: 1) HD programi, ki so okoli 560Mhz imajo sicer jakost nad 90% kakovost pa okoli 80% in tisto ali kocka ali pa praktično zamrzne sliko (ni pa to tako opazno v “preview” načinu, ko se slika pojavi samo v manjšem okencu desno zgoraj.). 2) pri MTV in še enem pa ima očitno težavo z dekodiranjem (nimam naprav, da bi ugotovil razlike v kodiranju glede na ostale). Mogoče je malo nižja procesna moč naprave.Pri ostalih HD ni težav, signal je na 95-99% kakovost pa več ko 81%. Malce sumim, da se pojavljajo neke motnje nekje okoli 560Mhz, samo na drugi TV (ki dekodira DVB-C) tega ni videti.TV-ji (2) sta na koaks vezani v zvezdo na 5polni delilnik (vsak odcep 10.2dB dušenja), delilnik pa kar na pretvornik Telekoma.Lep pozdrav,p.svse je lepo priključeno preko HDMI in deluje na 1080

 12. Avatar of Trgovina ANTENE

  Trgovina ANTENE Z.

  Sprejemnik ne sprejema analognih programov. Vključite KATV koaksialni kabel v sprejemnik in ga s HDMI povežite s TV. Nikakšnih drugih kablov zaenkrat ne priključujte v kombo sprejemnik in tudi ne v TV. V TV naj bo vključen samo HDMI in nič drugega. Na TV ne pritiskajte ničesar, ves čas naj bo na opciji HDMI.Pri KATV ponudniku poglejte digitalno programsko shemo po posameznih kanalih (digitalni programi zasedajo druge kanale in jo primerjajte s programi , ki vam jih uspe videti ). Analogna ponudba je drugačna kot digitalna.Analogni programi lahko oddajajo z bistveno drugačno močjo kot digitalni. pri slednjih je bistvena kvaliteta signala in mreže. Tudi premočni signali so lahko vzrok cmokljanju slike pri digitalni. Antene online

 13. Avatar of Aleksander Boh

  Aleksander B.

  Pozdravljeni,včeraj sem prejel AMIKO MINI COMBO sprejemnik in imam nekaj težav pri nastavitvah. Moj namen je sprejem DVB-C in pretvorba na HDMI, ki je piključen v Philips LCD TV (žal zgodnja verzija te LDC TV ni podpirala MPEG4 niti DVB-C). V hišo dobim telekomovo kabelsko. Slednje je razvejana preko delilnika na 2 TV (imam v uporabi že nekaj časa vaš delilnik s 6 konektorji). Kabelska vsebuje tako analogni signal kot DVB.(Na enem TV sprejemam in gledamo ves DVB-C spekter, na starejšem pa samo analogni). Kupljeni MINI COMBO se nenavadno obnaša. Priklopljen na koaks (namesto TV) je našel tako analogne kot DVB-C programe. Za analogne kaže visok signal za digitalne pa šibek. Analogne nekako predvaja, digitalne pa seveda ne oziroma nekatere “kocka”nekatere pa pravi da ni signala. Telekomov kabel je pravzaprav moduliran signal na paru optičnih vlaken, ki jih potem nek optični konverter spravi na hišni koaks. Ali je mogoče, da je jakost signala analognih in dig programov na istem kablu različna?Na kablu je tudi analogni SLO1HD. COMBO se zelo muči tudi pri tem HD, čeprav je kakovost signala in jakost “odlična” (sama TV , ki je prej bila priključena na na isti koaks kabel ni imela nobenih težav z nobenim od analognih programov).Zanimivo mi je, da je COMBO našel cel kup nekih čudnih programov, sklepam da satelitskih, čeprav nimam satelita.Prosim za nekoliko pomoči in nasvetov, kako STB spraviti funkcijo.Lep pozdrav,

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

X

Dodaj v košarico