Koaksialni kabel CAVEL 17PAtC za zunanjo uporabo

1,50 

Koaksialni kabel CAVEL 17PAtC je namenjen za zunanjo zračno in podzemno ter notranjo uporabo. Odličen za kabelski, satelitski, DVB-T, DAB+ in FM sprejem. Slabljenje na 800 MHz samo 16,4 dB/100 m pri 20° C.

Na zalogi

Primerjaj

Opis

 • Za zunanjo zračno ali podzemno in tudi notranjo uporabo.
 • Barva plašča črna.
 • Kabel je zvit v kolute po 100 m, enota za prodajo je 1 m.

Dodatne informacije

Teža0,05 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

 1. Avatar of Kristjan Kragelj

  Kristjan K.

  Pozdravljeni.Kakšna dva tipa konektorja potrebujem za priklop takšnega kabla na zunanjo in notranjo enoto? Po možnosti samozatezne. Hvala.

  • Avatar of Trgovina ANTENE

   Trgovina ANTENE Z.

   Oba samozatezna F konektorja, ki ju prodajamo, sta primerna za ta kabel. Ker je kabel malce trši priporočamo, da se potem, ko je kabel že olupljen, malce segreje s fenom. Drugače pa vsak navadni navojni F konektor za DG113 oziroma RG6 ustreza.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico