Konektorske klešče CABELCON CX3-PT

33,00 

Klešče za konektorje CX3-POCKET TOOL za kompresiranje  konektorjev F in IEC serije CX3.

Na zalogi

Izračunajte ceno pošiljanja

Prosimo, izpolnite spodnja polja s podatki o destinaciji pošiljanja, da izračunate stroške pošiljanja.

Opis

Klešče so preproste, izredno enostavne in zanesljive za uporabo. Zaradi majhne dimenzije pa jih tudi imenujemo žepne konektorske klešče.

Dodatne informacije

Teža0,60 kg

Mnenja in vprašanja

  1. Avatar of Trgovina ANTENE

    Trgovina ANTENE Z.

    Kabel mora biti CAVEL DG 113 ali kateri izmed dimenzijsko podobnih. Za te klešče v naši trgovini lahko vidite naslednje kompresijske konektorje:www.antene-zupancic.si/trgovina/kosarice/20131123.htmlSpletna trgovina ANTENE

  2. Avatar of Anonimnež

    Anonimnež .

    Pozdravljeni, zadnjič sem pri vas naročil te klešče. Kateri vaš F konektor paše za te klešče? Kabel sem kupil že prej in je mislim da 7.0 oznaka. Vsi konektorčki, ki so na voljo mi zletijo dol. Kateri ojačevalnik signala priporočate oziroma je takšen, da bi ga priključil z 12V adapterjem spodaj v stanovanju, ojačevalnik bi pa bil na podstrehi pri razvodu. Je možna postavitev od telemach omarice na ojačevalnik in tam razdelitev na obstoječe televizije? Ker je signal bolj tako tako. Vnaprej hvala

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.

Drugi so potrebovali tudi to…

X

Dodaj v košarico