DVB-T antena ALPHA 3HD

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: AZ ALPHA3HD Kategorija: Oznaka:

Opis

ALPHA 3 HD je edinstvena in inovativna širokopasovna antena priznanega proizvajalca anten Fracarro.

Dodatne informacije

Teža 100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Težko takole na daljavo oceniti vaše razmere in predlagati optimalno opremo. Žal je največkrat tako, da boljša antena (v kolikor gre za signale iz iste smeri) tudi bolje lovi motilne signale in rezultat je lahko še slabši. Če motilni signali prihajajo iz nasprotne smeri je potrebno izbrati antene z dobrim reflekorjem /antene alpha, sigma, televes, blu/ ali pa anteno skriti, izbrati primernejše stojišče anten. Glede na izkušnje mislimo, da je najboljša rešitev v dobrem izkušenem monterju.Trgovina ANTENE

  2. Anonimnež .

    Živim v Pučah ( krib nad dragonjo obrnjen proti Hrvaški)Do sedaj sem imel veliko raznovrstnih zunanjih anten in bolj malo uspeha . Slovenski in Hrvaški signali so dostopni samo ob dolečeni urah in vremenu. Italjanski programi pa ves dan. Vidim odajnike na Slavniku in Bujah. Kakšno anteno mi svetujete da nebi prihajalo do motenj.

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje