Crimp konektor RP-SMA moški RF240/H155

3,20 

Na zalogi

Primerjaj
Šifra: KO RPSMAM240 Kategoriji: ,

Opis

Crimp konektor RP-SMA moški (RP-SMAm, RP-SMA male, RP-SMA plug) za koaksialne kable H155 in RF240.

Dodatne informacije

Teža 0,10 kg

Mnenja in vprašanja

 1. Trgovina ANTENE .

  50 ohmski konektorji SMA, ki so v uporabi pri GSM, UMTS,LTE WLAN antenah in napravah, se razlikujejo od imensko podobnih in na spletu velikokrat tudi napačno poimenovanih RP-SMA konektorjev (kratica od Reverse Polarity SMA).
  Da ne bo prihajalo do zmede pri naročanju v naši spletni trgovini si pomagajte s to sliko. Konektorji so večinoma vedno dobavljivi, po naročilu pa izdelamo tudi najrazličnejše povezovalne kable in podaljške s temi in drugimi konektorji.
  Spol konektorja določamo po notranjem ali zunanjem navoju, ne pa po obliki pina (vtič, zatič, špička, luknjica …), kar marsikoga tudi zavede. Sploh so nekateri azijski prodajalci eksperti pri poimenovanjih teh konektorjev. Zato pazljivo pri naročanju. Kot lahko vidite po primerjalni sliki imata moška konektorja v obeh primerih notranji navoj, ženska konektorja pa zunanji navoj. Pina pa sta znotraj določenega spola lahko tako moške kot ženske oblike, odvisno seveda za kakšno polariteto konektorja gre.

  Razlike med RP-SMA in SMA

  Razlika med RP-SMA in SMA
V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Dodaj v košarico