Antenski ojačevalnik MAP106

Izdelek smo umaknili iz spletne prodaje. Morda ga še lahko dobavimo za vas, če pa to ni več možno, najdemo alternativno zamenjavo zanj.

Pokličite nas ali pa nam pišite.

Primerjaj
Šifra: OA MAP106 Kategorija:

Opis

Antenski ojačevalnik MAP 106
uporabljamo za ojačenje UHF signalov od kanala 2 do 69.
Ima regulacijo ojačenje.
Za delovanje je potrebno daljinsko
napajanje
z 12 VDC. Zaradi posebnega zaščitnega ohišja ga
lahko montiramo tudi zunaj v neposredno bližino antene na drogove do
premera 60 mm. Ima še dodatno notranje kovinsko ohišje, priključki
so za konektorje tipa “F”.

Tehnične lastnosti:

 Vhod
 pas/kanali  VHF, UHF/ 21-69
 Ojačenje
 dB  34
 Izhodni nivo
 dBµV  108
 Regulacija nivoja
 dB  15
 Šum
 dB  5
 Napajanje
 VDC  12
 Poraba
 mA  75
 Dimenzije  mm  105 x 60 x 95

Ostali tehnični podatki »

Dodatne informacije

Teža 100 kg
Proizvajalec

Mnenja in vprašanja

  1. Trgovina ANTENE .

    Da to je DVB-T ojačevalnik. Kot lahko vidite ojača do 34 decibelov kar je kar precej, v nekaterih primerih je celo premočan. Odličen je v sistemih za več TV uporabnikov kjer je potrebno omogočit višje nivoje v koaksialnih kablih zaradi delitvenih in kabelskih izgub.Ima tudi regulacijo ojačanja. Koliko % pridobite? To je pa odvisno od tega kakšen signal pripeljete na vhod ojačevalnika. Žal tu ne gre samo za matematične izračune, treba je še upoštevati prisotnost izrazito močnih lokalnih oddajnikov ali celo signalov ki se prekrivajo, potem je tu lahko še pre-echo ….torej važne je tudi in predvsem kvaliteta ne samo moč.No če že želite % pa recimo da imate na vhodu 50 decibelov signala potem nekje dobite 68 % večji nivo .Usmernik je lahko vsak, ki zmore 100 mA recimo izberite kaj od istega proizvajalca Fracarra- več na http://tinyurl.com/nape7bo ali od Terre – več na http://tinyurl.com/nfgnfbbAntene online

  2. Anonimnež .

    Zanima me ta antenski ojačevalnik.Ali je primeren tudi za ojačanje DVB-T signala? Koliko procentov bi izboljšal signal s tem ojačevalcem? Tako čez palec: 10%, 20%, 30% ???Vem, da je težko odgovoriti na to, pa vseeno. Kakšen napajalnik je primeren za ta ojačevalec? Hvala za vaš odgovor

V polje znotraj okvirja podajte mnenje ali vprašajte o izdelku.
X

Beri dalje